Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Saldus
filiāle

NVA Saldus filiāles karjeras konsultante Iveta Krastiņa piedalās seminārā "Izglītība un darba tirgus Kurzemes izaugsmei"

2019-06-14

2019. gada 14. jūnijā NVA Saldus filiāles karjeras konsultante Iveta Krastiņa apmeklēja Kurzemes plānošanas reģiona organizēto semināru "Izglītība un darba tirgus Kurzemes izaugsmei", kas norisinājās Saldus tehnikumā telpās, kā arī piedalījās diskusiju grupā par vienu no šīs dienas jautājumiem - Prasmju sistēmas pārvaldības stiprināšana.

 

 


 


Saldus filiālē aizritējušas NVA Karjeras dienas darba meklētājiem

2019-04-18

No 8. līdz 12.aprīlim norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem 2019”. Visas nedēļas garumā NVA filiālēs visā Latvijā bija iespēja piedalīties darba interviju treniņos, uzzināt par darba iespējām savā reģionā, tikties ar potenciālajiem darba devējiem, kā arī uzzināt par iespējām saņemt atbalstu uzsākot pašam savu biznesu. Piedāvājam ieskatu "Karjeras dienu" norisē NVA Saldus filiālē:

 

 

 


Notiks seminārs "Jaunietis darba tirgū"

2019-04-04
2019. gada 9. aprīlī Saldus Bērnu un jaunatnes centrā "Šķūnis" (Lielā iela 3B, Saldus) notiks seminārs "Jaunietis darba tirgū". Semināra laikā jaunieši tiks informēti par darba iespējām vasarā un brīvprātīgo darbu, uzzinās par darba meklēšanā noderīgiem e-rīkiem, kā arī varēs iesaistīties darba interviju simulācijās.
 
 

Tavai izaugsmei! NVA Karjeras dienas darba meklētājiem Saldus filiālē

2019-04-02

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 8. līdz 12. aprīlim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai visiem interesentiem, kuri meklē darbu, sniegtu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Izmanto šo iespēju!

 

 Uzzini par Karjeras dienu plāniem tavā filiālē: FILIĀLES KARJERAS DIENU PLĀNS

 

Ja esi darba meklētājs: 

  • piesakies "DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJĀM" (darba intervijas sagatavošanas treniņiem) profesionālu karjeras konsultantu vadībā.

 

Izvēlies grupu vai individuālo treniņu!

 

Grupu treniņš:

  • prezentācija un vērtīgi profesionāļa padomi;
  • noderīgi izdales materiāli (darba intervijas jautājumi, CV un motivācijas vēstuļu paraugi);
  • darba interviju simulācijas - lomu spēles.

Individuālais treniņš:

  • atbalsts efektīvā CV un motivācijas vēstules sagatavošanā izvēlētajai darbavietai;
  • darba intervijas modelēšana ar karjeras konsultantu, komunikācijas stila veidošana;
  • individuālās rekomendācijas - kam pievērst uzmanību, gatavojoties reālajai darba intervijai.

 

Paņem līdzi izvēlētajai vakancei sagatavoto CV un motivācijas vēstuli!
Piesakies savlaicīgi - vietu skaits ir ierobežots!

 

KONTAKTI: 

    Iveta Krastiņa, t. 25685263,
Aplūkot e-pastu
 
  • apmeklē aktivitāti "DARBA IESPĒJAS MŪSU REĢIONĀ": tiecies ar reģionā nozīmīgajiem nozaru pārstāvjiem un darba devējiem un atrod sev piemērotu darbu!
  • "IZVEIDO SAVU DARBAVIETU PATS!" – ja piedalīsies šajā aktivitātē, uzzināsi, kāds atbalsts tavā reģionā pieejams komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

 

 

  Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

Pasākumā var notikt filmēšana vai fotografēšana NVA darba atspoguļošanai un turpmākai analīze

NVA Saldus filiāles aktivitātes Eiropas Digitālajā nedēļā

2019-03-25

Lai informētu sabiedrību par digitālo prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē visā Latvijā norisinās akcija „Digitālā nedēļa 2019”.

26. martā pasākumā "Mēs esam sasniedzami" no 14:00 līdz 15:30 Saldus novada bibliotēkas (Tūristu iela 1, Saldus) apmeklētājiem tiek sniegta informācija par NVA e-pakalpojumiem.

27. martā pasākumā "Meklē un atrodi" no 09:00 līdz 12:00 NVA Saldus filiālē (Avotu iela 12, Saldus) reģistrētie bezdarbnieki
karjeras konsultanta vadītā grupas nodarbībā uzzinās par iespējām izmantot NVA mājas lapu.

30.martā pasākumā "Lai skaidrotu - iemācies pats" no 9:00 līdz 10:00 Saldus novada sociālā dienestā (Slimnīcas iela 3, Saldus) sociālajiem darbiniekiem tiks sniegta informācija par NVA e-pakalpojumu pieejamību

Eiropas Digitālo nedēļu mūsu valstī organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas „ALL DIGITAL Week 2019" ietvaros. “Digitālās nedēļas” laikā pasākumi un diskusijas tiks organizētias Latvijas skolās un bibliotēkās, valsts un pašvaldību iestādēs, nevalstiskajās organizācijas un uzņēmumos, apmeklētājiem tiks piedāvātas arī iespējas pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.

 

Ar pilnu dažādu iestāžu Digitālās nedēļas pasākumu plānu var iepazīties tīmekļa vietnē http://eprasmes.lv/pasakumu-kalendars/.
Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-19

ESF projekts “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.1/15/I/001)

 

2019. gada 26. martā plkst. 15.00 NVA Saldus filiālē notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde, kurā tiks izskatīti pieteikumi:
  • Eiropas Savienības fondu (turpmāk ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja” Nr. 7.1.1.0/15/I/001 finansētais pasākums (no 2019. gada 27.0 fbruāra līdz 2019. gada 12. martam iesniegtie pieteikumi).25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv