Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgas reģionālā
filiāle

 

2018-08-08


Novada tīmekļa vietne

www.adazi.lv

 

Ādažu novads ir pašvaldība Vidzemes dienvidrietumos, Gaujas lejtecē. Novads atrodas 25 km attālumā no Rīgas centra, robežojas ar Garkalnes, Carnikavas, Saulkrastu, Sējas un Inčukalna novadiem un Vangažu pilsētu. Ādažu novadu veido 12 ciemi: Ādaži, Kadaga, Baltezers, Garkalne, Stapriņi, Alderi, Atari, Āņi, Birznieki, Divezeri, Eimuri un Iļķene. Novada administratīvais centrs atrodas Ādažu ciemā.

  Datu avots: Nodarbinātības valsts aģentūra un Centrālā statistikas pārvalde

 

Darba iespējas novadā
Ar Ādažu novadā reģistrētajām vakancēm varat iepazīties NVA CV un vakanču portālā

2018. gada 1.pusgadā NVA Rīgas reģionālajā filiālē reģistrētas 22678 brīvās darba vietas. No tām vairums: kvalificēti strādnieki un amatnieki – 7451, pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki – 3780, vienkāršās profesijas – 3294, vecākie speciālisti – 2430, iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri – 2289, speciālisti – 1622, kalpotāji – 1383, vadītāji – 385, kvalificēti lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības darbinieki – 44. Papildus informācija pieejama NVA tīmekļa vietnē.


Ekonomika un uzņēmējdarbības vide

Ādažu novada uzņēmējdarbības attīstības priekšnosacījums ir infrastruktūras sakārtošana, pateicoties kurai novadā aktīvi darbojas 1196 uzņēmumi, kā arī 3 pašvaldības kapitālsabiedrības – PSIA „Ādažu slimnīca”, SIA „Ādažu namsaimnieks” un SIA „Ādažu ūdens”.

Ar lielāko apgrozījumu 2017.gadā strādājuši uzņēmumi SIA „BERLAT GRUPA” (viens no vadošajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem Baltijā) un SIA „HMP Group” (lietotu apģērbu tirdzniecība).

Lielākie uzņēmumi:
Pārtikas ražošana: SIA „Ādažu desu darbnīca”, AS “Orkla Confectionary & Snacks Latvija” uzņēmums „Ādažu čipsi”, SIA „EDEN SPRINGS LATVIA” (dzeramā ūdens un kafijas piegāde).
Automobiļu rezerves daļu un piederumu tirdzniecība: SIA „Eving”, SIA „VV Line”, SIA „Aleks P”.

 

 

Vidējā bruto darba alga Ādažu novadā 2018. gada 1.ceturksnī:

  • EUR 924 (Pavisam, bez privātā sektora komersantiem ar nodarbināto skaitu <50);
  • EUR 942 (Sabiedriskajā sektorā);
  • EUR 921 (Pašvaldību struktūrās);
  • EUR 880 (Privātā sektora komersanti ar nodarbināto skaitu >=50).

Datu avots: Centrālā statistikas pārvalde


Sadzīves apstākļi
Izglītībai Ādažu novada teritorijā ir īpaša nozīme. Par izglītības sekmēšanu, daudzpusību un kvalitāti domā gan Ādažu novada dome, gan privātpersonas. Pašvaldībā darbojas Ādažu pirmsskolas izglītības iestāde, Kadagas pirmsskolas izglītības iestāde, privātās pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaku valstība” un “Patnis”, Ādažu vidusskola, Ādažu mākslas un mūzikas skola, Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola, Ādažu Brīvā Valdorfa skola, privātā vidusskola “Patnis”, YAMAHA mūzikas skola, Ādažu bērnu un jauniešu attīstības centrs “Saules stariņi”.
Veselības aprūpes pakalpojumus sniedz Ādažu slimnīca (poliklīnika) PSIA „Ādažu slimnīca”, kā arī vairākas ģimenes ārstu prakses.

Ar sociālos pakalpojumu nodrošināšanu Ādažu novada iedzīvotājiem galvenokārt nodarbojas Ādažu novada domes struktūrvienība – Sociālais dienests.

 

Papildu informācija

Novada mājas lapā var iegūt aktuālo informāciju iedzīvotājiem un novada viesiem, ir pieejama aktuālā informācija uzņēmumiem, t.sk. par biznesa attīstības iespējām novadā un atbalsta programmām.
Novada mājas lapā var iegūt aktuālo informāciju par vakantajām amata vietām pašvaldības uzņēmumos un iestādēs. Kā arī novada mājas lapā var atrast informāciju par izglītības iespējām novadā, sociālo un veselības aprūpi un citu aktuālu informāciju.


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv