Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgas reģionālā
filiāle

 

2018-08-07

 

Novada tīmekļa vietne:    

www.garkalne.lv

 

Garkalnes novads ir pašvaldība Vidzemes dienvidrietumu daļā pie Rīgas pilsētas austrumu robežas. Robežojas ar Rīgu un Carnikavas, Ādažu, Stopiņu, Ropažu novadiem un Inčukalna novada Vangažu pilsētu un Inčukalna pagastu. Lielākās apdzīvotās vietas ir Garkalne, Langstiņi, Bukulti, Priedkalne, Suži, Berģi, Upesciems. Novada administrācija atrodas Rīgas pilsētas robežās Berģos.

 

Datu avots: Nodarbinātības valsts aģentūra un Centrālā statistikas pārvalde

 

Darba iespējas novadā
Ar Garkalnes novadā reģistrētajām vakancēm varat iepazīties NVA CV un vakanču portālā

2018. gada 1.pusgadā NVA Rīgas reģionālajā filiālē reģistrētas 22678 brīvās darba vietas. No tām vairums: kvalificēti strādnieki un amatnieki – 7451, pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki – 3780, vienkāršās profesijas – 3294, vecākie speciālisti – 2430, iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri – 2289, speciālisti – 1622, kalpotāji – 1383, vadītāji – 385, kvalificēti lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības darbinieki – 44. Papildus informācija pieejama NVA tīmekļa vietnē.


Ekonomika un uzņēmējdarbības vide

Garkalnes novadā dominējošās uzņēmējdarbības jomas ir tirdzniecība, ieguves rūpniecība, transports un uzglabāšana, dažāda veida pakalpojumi.


Lielākie novada uzņēmumi

Transporta pakalpojumi: SIA “Arfi Line” (kravu pārvadājumi);

Tirdzniecība: SIA “L.O.T.Trading” (galvenais darbības virziens palešu kokmateriālu eksports), SIA “DOMŠE Latvija” (kokmateriālu tirdzniecība);

Ieguves rūpniecība: SIA “Garkalnes grants” (grants, smilts, akmens ieguve);

Ēdināšanas pakalpojumi: SIA “Latvian Catering Company” (restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi).


Vidējā bruto darba alga Garkalnes novadā 2018. gada 1.ceturksnī:

  •  EUR 964 (Pavisam, bez privātā sektora komersantiem ar nodarbināto skaitu <50);
  •  EUR 870 (Sabiedriskajā sektorā);
  •  EUR 879 (Pašvaldību struktūrās);
  •  EUR 1021 (Privātā sektora komersanti ar nodarbināto skaitu >=50).

Datu avots: Centrālā statistikas pārvalde

 

Sadzīves apstākļi
Garkalnes novadā ir deviņas dažādu līmeņu izglītības iestādes, kas nodrošina pirmsskolas, pamatskolas un interešu izglītību: PPII „Langstiņi”, SIA „Viss bērniem”, SIA „Egma star”, SIA “Mazo bērnu skola Knābis”, PPII „Skudriņa Tipa”, PPII "Zelta Rasa" , SIA ”Pētnieku darbnīca”, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola un Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola.
Veselības aprūpes pakalpojumus sniedz trīs doktorāti – Garkalnes, Berģu, Upesciema un veselības centrs “Baltezers”. Medikamentus iespējams iegādāties SIA “Veselības aptieka” Garkalnē.
Sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus novada iedzīvotājiem organizē un sniedz Garkalnes novada domes Sociālais dienests.


Papildu informācija

Novada mājas lapā var iegūt aktuālo informāciju iedzīvotājiem un novada viesiem, ir pieejama aktuālā informācija uzņēmumiem, t.sk. arī par biznesa attīstības iespējām novadā un atbalsta programmām.

Pašvaldība savā mājas lapā ievieto informāciju par vakantajām darba vietām novada uzņēmumos un iestādēs. Tāpat novada mājas lapā var atrast informāciju par izglītības iespējām novadā, sociālo un veselības aprūpi un citu aktuālu informāciju.

 


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv