Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Rīgas reģionālā
filiāle

NVA Rīgas reģionālā filiāle – šī gada atsaucīgākā valsts iestāde

2017-12-12

7. decembrī svinīgajā ceremonijā Ministru kabinetā godināja valsts pārvaldes pārstāvjus, kuru darbu kā izcilu bija novērtējuši klienti, piedaloties Valsts kancelejas organizētajā laba servisa kustības balsošanā. Ministru prezidenta Pateicības raksts par priekšzīmīgu klientu apkalpošanu tika pasniegts NVA Gulbenes filiāles nodarbinātības aģentei Līgai Paiderei, bet šī gada atsaucīgākās valsts iestādes titulu un Klientu apkalpošanas goda balvu ieguva Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālā filiāle.

 


Apbalvošanas ceremonijā Ministru kabinetā piedalījās NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Ieva Hahele: „Esmu priecīga un gandarīta par mūsu klientu atzinību un augsto novērtējumu. Apsveicu ar šo godalgu visu NVA Rīgas reģionālās filiāles kolektīvu, jo jebkuras iestādes darba kvalitāti un reputāciju veido cilvēki, kas šajā iestādē strādā. Mēs strādājam, lai palīdzētu cilvēkiem. Tas ir mūsu darba uzdevums, nozīme un piepildījums. Ir prieks, ja šo uzdevumu izdodas veikt labi, un klienti, saņemot mūsu atbalstu, vēlas pateikt un saka pateicības vārdus. Klientu apkalpošana nav viegls darbs, šajā darbā nepieciešamas ne vien profesionālās zināšanas, bet arī komunikācijas talants, uzmanīga attieksme pret katru klientu, spēja uzklausīt un izprast, tolerance, izturība pret stresu. Apkalpojot citus cilvēkus, visupirms pašam ir jābūt labam cilvēkam. Esmu gandarīta, ka mūsu kolektīvā strādā labi cilvēki!”.

 


Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Ministru kabinetā NVA vadību pārstāvēja direktora vietniece Kristīne Stašāne: „Klientu atzinība ir ļoti nozīmīgs NVA darba novērtējums. Mūsu darbiniekiem, kuri apkalpo klientus, kas zaudējuši darbu, jābūt ne vien augsta līmeņa profesionāļiem, bet arī saprotošiem, iejūtīgiem cilvēkiem, jo nereti ir jāsniedz arī psiholoģisks atbalsts – jānomierina, jāiedrošina, jāmotivē. Savā darbā mēs pārstāvam valsti, un mūsu attieksme, kompetence, rīcība un profesionalitāte klienta vai sadarbības partnera acīs veido viedokli par Latvijas valsts pārvaldes institūciju darbu un tā kvalitāti. Lielu uzmanību NVA pievērš individuālajam darbam ar klientiem, jo tikai izzinot katra klienta vēlmes un vajadzības, noskaidrojot konkrētam cilvēkam nepieciešamo pakalpojumu klāstu, ir iespējams efektīvs atbalsts. Paldies NVA Rīgas reģionālās filiāles kolektīvam un tā vadītājai Ievai Hahelei, kā arī visiem NVA darbiniekiem, kuri strādā ar klientiem un ir iemantojuši viņu cieņu un pateicību. Paldies visiem mūsu klientiem, kas piedalījās balsošanā! Paldies visiem, kas arī ikdienā raksta mums pateicības vēstules un dalās savās pārdomās un atziņās par mūsu darba kvalitāti!”

 


Svinīgās ceremonijas dienā NVA direktore Evita Simsone bija Tallinā, kur norisinājās ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīklā PES valdes sanāksme, tāpēc Ministru kabineta svinīgās ceremonijas dalībniekus viņa uzrunāja ar video starpniecību, bet savu apsveikumu iestādes darbiniekiem nosūtīja elektroniski: „Šodien NVA īpaša diena - paldies ikvienam kolēģim par personīgo ieguldījumu, nodrošinot klientu apkalpošanu visās NVA filiālēs! Lepojos ar saviem kolēģiem!!!”

 


Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē jau trešo gadu pēc kārtas Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos!

Klientu apkalpošanas goda balvu saņēma arī Valsts ieņēmumu dienesta Bauskas klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Iveta Liepa, Valsts asinsdonoru centra transfuzioloģijas māsa Lilija Obuševa un Valsts zemes dienesta Daugavpils klientu apkalpošanas centra konsultante Anna Urbanoviča, bet Ministru prezidenta Pateicības raksti tika pasniegti vēl 17 valsts iestāžu klientu apkalpošanas speciālistiem.

 

 


 


Seminārs darba devējiem

2017-11-21

 

 

2017. gada 23. novembrī no pulksten 10.00 līdz pulksten 13.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālās filiāles 506.telpā (Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā) notiks informatīvs seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”.


Semināra laikā sadarbības partneri tiks informēti par NVA īstenotajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES atbalstu darba devējiem, kā arī par bēgļu un alternatīvā statusa ieguvušo personu integrāciju Latvijas darba tirgū.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-11-06
 

2017.gada 9.novembrī plkst. 15.10 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 506.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti:

 1. līdz 2017.gada 6.novembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Apmācība pie darba devēja” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai;
 2. līdz 2017.gada 20.oktobrim iesniegtie darba devēju pieteikumi atbalsta pasākuma „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā’’ (ESF projekts ,,Jauniešu garantijas’’ Nr.7.2.1.1/15/I/001) īstenošanai;
 3. līdz 2017.gada 20.oktobrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Pirmā darba pieredze jaunietim” (ESF projekts ,,Jauniešu garantijas’’ Nr.7.2.1.1/15/I/001) īstenošanai;
 4. līdz 2017.gada 7.novembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvā nodarbinātības pasākuma „Subsidētās darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” (ESF projekts ,,Jauniešu garantijas’’ Nr.7.2.1.1/15/I/001)
 5. līdz 2017.gada 7.novembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvā nodarbinātības pasākuma ,,Pasākuma noteiktām personu grupām” (ESF projekts “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001) īstenošanai mērķa grupas bezdarbniekiem.

Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „Apmācība pie darba devēja” 202.kabinetā (tālrunis 67465577).
 • par pasākumu „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā’’ 412.kabinetā (tālrunis 67830853);
 • par pasākumu "Pirmā darba pieredze jaunietim" 413.kabinetā (tālrunis 67507870);
 • par aktīvo nodarbinātības pasākumu Subsidētās darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām) 512.kabinetā (tālrunis 67507866);
 • par aktīvo nodarbinātības pasākumu ,,Pasākums noteiktām personu grupām” 119.kabinetā (tālrunis 67204447).

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-10-20

ESF projekts „Jauniešu garantijas” Nr. 7.2.1.1/15/I/001


2017.gada 25.oktobrī plkst. 15.30 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 506.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti:

 • no 2017.gada 11.oktobra līdz 2017.gada 20.oktobrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma "Pirmā darba pieredze jaunietim" (ESF projekts ,,Jauniešu garantijas’’ Nr.7.2.1.1/15/I/001) īstenošanai.

Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu "Pirmā darba pieredze jaunietim" 413.kabinetā (tālrunis 67507870).

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).


ATVĒRTO DURVJU DIENA

2017-09-28
29. septembrī  Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam. Izmanto iespēju un iepazīsti Nodarbinātības valsts aģentūras ikdienas darbu!

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-09-26

 

 

2017.gada 29.septembrī plkst. 15.30 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 506.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti:

 1. no 2017.gada 16.augusta līdz 2017.gada 25.septembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Apmācība pie darba devēja” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai;
 2. no 2017.gada 11.septembra līdz 2017.gada 22.septembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Pirmā darba pieredze jaunietim” (ESF projekts ,,Jauniešu garantijas’’ Nr.7.2.1.1/15/I/001) īstenošanai;
 3. no 2017.gada 11.septembra līdz 2017.gada 22.septembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvā nodarbinātības pasākuma „Subsidētās darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” (ESF projekts ,,Jauniešu garantijas’’ Nr.7.2.1.1/15/I/001) īstenošanai mērķa grupas bezdarbniekiem


Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „Apmācība pie darba devēja” 202.kabinetā (tālrunis 67465577);
 • par pasākumu Pirmā darba pieredze jaunietim 413.kabinetā (tālrunis 67507870);
 • par aktīvo nodarbinātības pasākumu „Subsidētās darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” 512.kabinetā (tālrunis 67507866).


Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv