ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
18.10.2019


Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti 2018


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2018. gada 17.septembra līdz 28.septembrim aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties Atvērto durvju dienās.


NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.


Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem. Darba devējiem tā būs lieliska iespēja iepazīt un atrast vajadzīgos darbiniekus, kā arī apliecināt sevi kā sociāli atbildīgu darba devēju.


Lai pieteiktos dalībai

  • darba devējam līdz 2018.gada 14.septembrim jāiesniedz pieteikums NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti;
  • personām ar invaliditāti no 2018. gada 30.augusta līdz 14.septembrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu.
 
 

Pieteikuma veidlapas:

Plašākas iespējas uzzināt par pasākumu iegūsi tuvākajā Aģentūras filiālē
 
Akciju “Atvērto durvju diena uzņēmumos darba meklētājiem ar invaliditāti” NVA rīko otro gadu. 2017.gadā pasākumā “Atvērto durvju diena uzņēmumos personām ar invaliditāti” piedalījās 62 darba devēji un 207 personas ar invaliditāti. NVA organizētais pasākums deva iespēju uzsākt darbu 7 personām ar invaliditāti. Vairāk>>>