ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
18.03.2019


Vakanču gadatirgū Jūrmalā darbosies NVA stends

9. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00 Kauguru Kultūras namā Raiņa ielā 110 (Raiņa ielā 110, Jūrmalā) norisināsies Jūrmalas vakanču gadatirgus. Darba meklētāji vakanču gadatirgū Jūrmalā varēs klātienē tikties ar darba devējiem, iegūt informāciju par brīvajām darba vietām un piedalīties darba pārrunās, savukārt darba devējiem tā ir iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus. Darba meklētājiem būs pieejamas arī konsultācijas karjeras plānošanas un darba meklēšanas jautājumos.


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) stendā apmeklētāji uzzinās, kādus pakalpojumus darba devējiem, darba meklētājiem un bezdarbniekiem piedāvā aģentūra un kādas vakances darba devēji ir reģistrējuši NVA. Šonedēļ NVA Jūrmalas filiālē ir pieejamas 125 aktuālās brīvās darba vietas, darba devēji meklē pavārus, veikala pārdevējus, viesmīļus, apkopējus, santehniķus, istabenes, namdarus, animatorus, SPA speciālistus, ergoterapeitus, pārdevējus konsultantus un citu profesiju pārstāvjus. Darba meklētāji NVA stendā varēs saņemt informāciju arī par aktuālajām brīvajām darba vietām, kas reģistrētas citās NVA filiālēs. Piemēram, NVA Tukuma filiālē šonedēļ ir aktuālas 89 vakances, darba devējiem ir nepieciešami bruģētāji, ceha strādnieki, ceļa būves palīgstrādnieki, inženiertehnisko būvju brigadieri, produkcijas noņēmēji, meža stādītāji, pavāri u.c.

 

Lai tikšanās ar darba devējiem un darba pārrunas vakanču gadatirgū būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams ņemt līdzi savu CV.

 

Jūrmalas vakanču gadatirgu Kauguru kultūras namā rīko Jūrmalas pilsētas dome.