ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.04.2018


Iemācīties rakstīt motivācijas vēstuli un sagatavoties darba intervijai NVA klienti tagad var arī attālināti


 
ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001
 

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētie bezdarbnieki un darba meklētāji tagad var attālināti iemācīties, kā pareizi rakstīt motivācijas vēstuli un sagatavoties darba intervijai. Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” (Nr.7.1.1.0/15/I/001) ietvaros NVA ir izstrādājusi Elektroniskās apmācības moduli “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai”, un tas ir pieejams NVA interneta vietnē.

 

E-apmācības moduļa mērķis - veicināt bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspēju darba tirgū, sniedzot atbalstu konkurētspējas paaugstināšanā arī attālināti, piedāvājot NVA klientiem iespēju jebkurā viņiem vēlamā laikā darba meklēšanas metodes apgūt elektroniskajā vidē, neapmeklējot NVA klātienē.

 

Lai NVA klients varētu izmantot jauno e-apmācības pakalpojumu, viņam obligāti ir jāautorizējas portālā latvija.lv, bet attālinātās apmācības noslēgumā ir jāizpilda zināšanu pārbaudes tests. Pārbaudes testi ir pieejami tikai tad, kad ir iepazīts viss e-apmācības materiāla saturs.

 


 

Ja rodas neskaidrības vai jautājumi, lietojot e-apmācības moduli, zvaniet darba laikā uz tālruni 25685310.