Pirmdiena, 2014.gada 01.septembris. Vārda diena: Ilmārs, Austrums, Verēna, Iluta

SIA RIMI LATVIA pārstāvju tikšanās ar interesentiem par darba iespējām

2014-07-09    
Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles nodarbību zālē š.g. 15. jūlijā no plkst. 11.30 līdz 14.30 notiks SIA RIMI LATVIA pārstāvju tikšanās ar interesentiem par iespējām uzsākt darbu topošajā Ogres RIMI hipermārketā.Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt nodarbinātības organizatorei Daigai Torsterei, tālr. 20260140, 65047099.

Aicina darba devējus aktīvāk pieteikties PASĀKUMAM NOTEIKTĀM PERSONU GRUPĀM

2014-03-14    
Nodarbinātības valsts aģentūra aicina darba devējus pieteikties pasākumā, kura mērķis ir personu ar invaliditāti (ieguvuši bezdarbnieka statusu) nodarbināšana valsts līdzfinansētās darba vietās. Pasākumu var īstenot komersanti (izņemot ārstniecības iestādes, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana), pašnodarbinātas personas, biedrības vai nodibinājumi (izņemot politiskās partijas) (turpmāk tekstā - darba devēji). NVA darba devējam nodrošina šādu finanšu atbalstu pasākuma īstenošanai:1. ikmēneša darba algas dotāciju 1. bezdarbniekam ar invaliditāti ikmēneša darba algas dotāciju piešķir vienas valstī noteiktās minimālās darba algas apmērā; 2. ikmēneša izmaksas valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no algas dotācijas daļas, ja darba devējs ir biedrība vai nodibinājums, kura...

Notiks tikšanās ar SIA Linde Pārtika pārstāvjiem

2013-11-25    
Interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar SIA Linde Pārtika (Elvi veikali) pārstāvjiem š.g. 4.decembrī plkst. 12.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles nodarbību telpā.