Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ogres
filiāle

Biedrības un nodibinājumi vairākās NVA filiālēs vēl var pieteikties bezdarbnieku iesaistei darbā sabiedrības labā

2019-05-17

Logo. Nodarbinātības valsts aģentūra. Nacionālais attīstības plāns 2020. Eiropas Sociālais fonds. Ieguldījums tavā nākotnē

ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" Nr.7.1.1.0/15/I/001

 


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 30.maijam pieteikties NVA filiālēs Balvos, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā vai Valmierā pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu, ja pasākuma īstenošanas vietu plānots izveidot kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

 

Pieteikties pasākuma īstenošanai var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. NVA nevalstiskajām organizācijām palīdzēs izvēlēties to darbības specifikai un prasībām atbilstošus kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

 

Bezdarbnieks, piedaloties pasākumā, no NVA saņems stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiks aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām. NVA pasākuma dalībnieku apdrošinās pret nelaimes gadījumiem, kā arī apmaksās veselības pārbaudi, ja tā ir paredzēta normatīvajos aktos par obligātajām veselības pārbaudēm. Ja darbā sabiedrības labā tiks iesaistīts bezdarbnieks ar invaliditāti, nepieciešamības gadījumā pasākuma īstenošanas vieta viņam jāizveido dzīves vietā vai funkcionāli jāpielāgo darba vidē, nodrošinot brīvu piekļuvi un pārvietošanos.

 

Kā pieteikties pasākuma īstenošanai?
1.solis
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
2.solis
Aizpildītais pieteikums līdz šī gada 30.maijam jāiesniedz vai jānosūta pa pastu NVA filiālei Balvos, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā vai Valmierā. (Visu NVA filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA mājaslapā)

NVA filiāle organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju, kas izskatīs pieteikumu atbilstību pasākuma nosacījumiem un pieņems lēmumu apstiprināt vai atteikt nevalstiskajai organizācijai pasākuma īstenošanu. Par pieņemto lēmumu NVA filiāle informēs nevalstisko organizāciju un pozitīvas atbildes gadījumā aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē un slēgt līgumu par pasākuma īstenošanu.

Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.Ogres filiālē aizritējušas NVA Karjeras dienas darba meklētājiem

2019-04-18

No 8. līdz 12.aprīlim norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem 2019”. Visas nedēļas garumā NVA filiālēs visā Latvijā bija iespēja piedalīties darba interviju treniņos, uzzināt par darba iespējām savā reģionā, tikties ar potenciālajiem darba devējiem, kā arī uzzināt par iespējām saņemt atbalstu uzsākot pašam savu biznesu. Piedāvājam ieskatu "Karjeras dienu" norisē NVA Ogres filiālē:

 

 

Darba intervijas treniņš
 
  
Pasākumā "Izveido savu darba vietu pats!" interesenti uzzināja par NVA un ALTUM piedāvāto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un par uzņēmējas Ievas Veismanes-Paķes pieredzi saņemot atbalstu.
 
 
Darba meklētāji tikās ar uzņēmumu "Ogres Namsaimnieks" un "RIMI LATVIA" pārstāvjiem
 

 


Tavai izaugsmei! NVA Karjeras dienas darba meklētājiem Ogres filiālē

2019-04-03

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 8. līdz 12. aprīlim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai visiem interesentiem, kuri meklē darbu, sniegtu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Izmanto šo iespēju!

 

 Uzzini par Karjeras dienu plāniem tavā filiālē: FILIĀLES KARJERAS DIENU PLĀNS

 

Ja esi darba meklētājs: 

 • piesakies "DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJĀM" (darba intervijas sagatavošanas treniņiem) profesionālu karjeras konsultantu vadībā.

 

Izvēlies grupu vai individuālo treniņu!

 

Grupu treniņš:

 • prezentācija un vērtīgi profesionāļa padomi;
 • noderīgi izdales materiāli (darba intervijas jautājumi, CV un motivācijas vēstuļu paraugi);
 • darba interviju simulācijas - lomu spēles.

Individuālais treniņš:

 • atbalsts efektīvā CV un motivācijas vēstules sagatavošanā izvēlētajai darbavietai;
 • darba intervijas modelēšana ar karjeras konsultantu, komunikācijas stila veidošana;
 • individuālās rekomendācijas - kam pievērst uzmanību, gatavojoties reālajai darba intervijai.

 

Paņem līdzi izvēlētajai vakancei sagatavoto CV un motivācijas vēstuli!
Piesakies savlaicīgi - vietu skaits ir ierobežots!

 

KONTAKTI: 

    Evija Lazdiņa, t. 65019176, 25685286,
Aplūkot e-pastu
 
 • apmeklē aktivitāti "DARBA IESPĒJAS MŪSU REĢIONĀ": tiecies ar reģionā nozīmīgajiem nozaru pārstāvjiem un darba devējiem un atrod sev piemērotu darbu!
 • "IZVEIDO SAVU DARBAVIETU PATS!" – ja piedalīsies šajā aktivitātē, uzzināsi, kāds atbalsts tavā reģionā pieejams komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

 

 

  Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

Pasākumā var notikt filmēšana vai fotografēšana NVA darba atspoguļošanai un turpmākai analīze

Ogres filiāle aicina interesentus uz tematisku tikšanos ”Izveido savu darbavietu pats”

2019-04-02

Karjeras dienu pasākumu ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāle aicina interesentus uz tematisku tikšanos ”Izveido savu darbavietu pats”, kas notiks 3.kabinetā (Ogrē, Rīgas ielā 14) 2019.gada 9.aprīlī plkst. 11:00.

 

Darba kārtībā:

 • 11:00 par NVA aktīvā nodarbinātības pasākuma ”Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai” īstenošanas nosacījumiem informēs filiāles pārstāvis;
 • 11:20 pieredzē dalīsies Ieva Veismane – Paķe, viena no pretendentēm, kura saņēmusi NVA atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai;
 • 11:45 valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM Rīgas reģionālā centra klientu darījumu vadītāja Lolita Siliņa informēs par piedāvājumu finansējumam uzņēmējdarbības uzsākšanai.

 

Interesenti tiek aicināti sazināties ar Daigu Torsteri vai Sandru Rudko pa tālruni 20260140.Karjeras dienu ietvaros Ogres filiālē notiks vairākas tikšanās ar darba devējiem

2019-04-02
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad organizē akciju "Karjeras dienas darba meklētājiem", kas no 8.aprīļa līdz 12.aprīlim norisināsies visās NVA filiālēs. Karjeras dienu ietvaros NVA Ogres filiāle aicina interesentus apmeklēt klātienes tikšanos ar darba devējiem:

2019.gada 10.aprīlī plkst. 10:00 tikšanās ar darba devēja SIA Rimi Latvia pārstāvi par darba iespējām uzņēmumā Ogres, Ikšķiles, Salaspils, Rīgas veikalos profesijās:

 • pārdevējs – kasieris, pārdevējs (vitrīnas zonā),
 • preču izvietotājs,
 • miesnieks,
 • maiznieks,
 • konditors,
 • pavārs.

Uzsākot darbu tiek piedāvāta apmācība. Transporta kompensācija un apmaksāta viesnīca, braucot strādāt no Latvijas reģiona uz Rīgu.

 

2019.gada 11.aprīlī plkst. 10:00 tikšanās ar darba devēja SIA OGRES NAMSAIMNIEKS pārstāvi par darba iespējām uzņēmumā profesijās:

 • labiekārtošanas strādnieks,
 • sētnieks
 • būvnieks.

 

 

2019.gada 11.aprīlī plkst. 13:00 tikšanās ar darba devēja SIA ĶEGUMA STARS pārstāvi par darba iespējām uzņēmumā profesijās:

 • santehniķis,
 • namdaris,
 • traktorists,
 • grāmatvedības-uzskaitvedis,
 • specializētā/autotransporta vadītājs (asenizācijas mašīna).


2019.gada 12.aprīlī plkst. 10:00 tikšanās ar darba devēja SIA OGRES PRESTIŽS pārstāvi par darba iespējām uzņēmumā profesijās:

 • kasieris,
 • mazumtirdzniecības veikala pārdevējs,
 • pavārs (pavāra palīgs),
 • konditors (konditora palīgs),
 • viesmīlis,
 • krāvējs.

Uzsākot darbu tiek piedāvāta apmācība.


Interesenti lūgti pieteikties pa tālruņiem 20260140, 65047099. Kontaktpersonas Daiga Torstere, Sandra Rudko.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-04-01

 ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001

2019.gada 4.aprīlī plkst. 14:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, Ogrē, notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izskatīti no 2019.gada 18.marta līdz 2019.gada 29.martam filiālē iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvajam nodarbinātības pasākumam “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”.

 

Atbildīgā persona par pasākumu: Ilze Veide, e-pasta adrese:

Aplūkot e-pastu
mob.tālr.25480334.25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv