Kontaktinformācija
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Jaunumi e-pastā
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Kā piereģistrēt vakanci?

 

Brīvo darba vietu reģistrēšana

 

Brīvās darba vietas Nodarbinātības valsts aģentūrā ir iespējams pieteikt šādos veidos:

  • Aģentūras filiālēs klātienē, elektroniski vai zvanot pa tālruni (kontaktinformācija ir pieejama zemāk).
  • Ja vēlaties meklēt darbiniekus ES/EEZ valstīs, Jums ir iespēja publicēt vakances konkrētās Jūs interesējošās valstīs. Sazinieties ar EURES konsultantiem.


Brīvās darba vietas publicēšanai nepieciešams norādīt šādu informāciju:

  • Darba devēja nosaukums un reģistrācijas numurs;
  • Profesija;
  • Darbības joma;
  • Darba pienākumi;
  • Darba vietas adrese;
  • Atalgojums;
  • Brīvo darba vietu skaits;
  • Darba devēja kontaktinformācija.


Pakalpojuma apraksts


Darba devējs var pieteikt brīvās darba vietas Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs klātienē, telefoniski, e-pastā vai pašreģistrācijas ceļā CV/Vakanču portālā.

Darba devējs var izvēlēties brīvās darba vietas veidu:

  • atklātā brīvā darba vieta, ja darba devējs atļauj pretendentam tieši sazināties ar sevi un piekrīt brīvās darba vietas publiskošanai, tai skaitā aģentūras CV un vakanču portālā;
  • slēgtā vakance, ja darba devējs vēlas nepiekrīt informācijas par brīvo darba vietu publiskošanai, bet vēlas saņemt aģentūras palīdzību pretendentu atlasē.


Aģentūras darbinieki veic darbinieku atlasi no bezdarbnieku un darba meklētāja vidus pēc darba devēja pieprasījuma divējādi:

  • aģentūras darbinieki veic piemērotu pretendentu atlasi, informāciju par pretendentiem nosūta darba devējam izvērtēšanai.
  • aģentūras darbinieki veic piemērotu pretendentu atlasi. Pēc tam tiek organizēta darba devēja un bezdarbnieka (-u) tikšanās, un notiek nākamais atlases posms.


Darba devējam ir iespēja darbaspēku meklēt citās ES un EEZ valstīs:

  • ievietot brīvo darba vietu EURES datu bāzē. Šī informācija tiek izplatīta darba meklētājiem visās Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs un Šveicē;
  • izmantot EURES CV datu bāzi pretendentu atlasei un meklēšanai;
  • saņemt EURES konsultanta tiešu atbalstu darbinieku piesaistei no citām Eiropas Savienības valstīm un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm.

 

 

 

NVA filiāļu kontaktinformācija vakanču pieteikšanai

NVA filiāleKontakttālrunis vakanču reģistrēšanaiE-pasts
Aizkraukle
65122178 aizkraukle@nva.gov.lv
Alūksne64381014 aluksne@nva.gov.lv
Balvi64507263 balvi@nva.gov.lv
Bauska63923740 bauska@nva.gov.lv
Cēsis64127774
cesis@nva.gov.lv
Daugavpils 65436023 daugavpils@nva.gov.lv
Dobele63721565 dobele@nva.gov.lv
Gulbene64471131gulbene@nva.gov.lv
Jelgava63048836
jelgava@nva.gov.lv
Jēkabpils65231950 jekabpils@nva.gov.lv
Jūrmala67760227 jurmala@nva.gov.lv
Krāslava65622102kraslava@nva.gov.lv
Kuldīga63350552 kuldiga@nva.gov.lv
Liepāja

63489791

63427365

liepaja@nva.gov.lv
Limbaži64021542 limbazi@nva.gov.lv
Ludza65770900ludza@nva.gov.lv
Madona64860839madona@nva.gov.lv
Ogre65047099  ogre@nva.gov.lv
Preiļi65314023preili@nva.gov.lv
Rēzekne64607807rezekne@nva.gov.lv
 Rīga

 67204448

 67204449

 67830855

 67229847

 67507848

 rigasfiliale@nva.gov.lv
Saldus  63822326

saldus@nva.gov.lv

 Sigulda 67870970

 sigulda@nva.gov.lv

santa.brauere@nva.gov.lv

Talsi  63224653 talsi@nva.gov.lv
Tukums

 63107210
 63119193

tukums@nva.gov.lv
Valka 64723871 valka@nva.gov.lv
Valmiera  64220764

valmiera@nva.gov.lv

antra.toma@nva.gov.lv

Ventspils  63629347 ventspils@nva.gov.lv

DARBA DEVĒJIEM

NVA Rīgas reģionālā filiāle piedāvā darba devējiem reģistrēt vakances atbilstoši darbības nozarei. Daudznozaru uzņēmumi reģistrē vakances pēc dominējošās nozares.

Nozares

Kontaktinformācija

vakanču reģistrēšanai

  • Ieguves rūpniecība un karjeru izstrāde
  • Elektroenerģija, gāzes apgāde, siltumapgāde un gaisa kondicionēšana
  • Ūdens apgāde; notekūdeņu, atkritumu apsaimniekošana un sanācija
  • Transports un uzglabāšana
  • Būvniecība

Tālr.: 67204449

E-pasts: ralda.apse@nva.gov.lv

  • Apstrādes rūpniecība
  • Lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība

Tālr.: 67830855

E-pasts: daina.petrova@nva.gov.lv

 
  • Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība; automobiļu un motociklu remonts
  • Izglītība
  • Veselība un sociālā aprūpe
  • Māksla, izklaide un atpūta

Tālr.: 67229847

E-pasts: anita.laukaleja@nva.gov.lv

  • Izmitināšana un ēdināšanas pakalpojumi
  • Informācijas un komunikācijas pakalpojumi
  • Valsts pārvalde un aizsardzība; obligātā sociālā apdrošināšana
  • Citi pakalpojumi

Tālr.: 67507848
E-pasts: aija.rundvalde@nva.gov.lv

 

  • Finanšu un apdrošināšanas darbības
  • Operācijas ar nekustamo īpašumu
  • Profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
  • Administratīvo un apkalpojošo dienestu darbība
  • Mājsaimniecību kā darba devēju darbība; pašpatēriņa preču ražošana un
    pakalpojumu sniegšana individuālajās mājsaimniecībās
  • Ārpus teritoriālo organizāciju un institūciju darbība

 

 

Tālr.: 67204448


E-pasts: solvita.muska@nva.gov.lv
    
    
    
       


  


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīga
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU REĢISTRĀCIJA

KOPĀ:
 
11562
Vidzeme:
 
5707
Kurzeme:
 
2432
Zemgale:
 
1889
Latgale:
 
1534

SEKO MUMS

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

FOTOGALERIJAS

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 28.07.2016. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2014. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv