Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Samanta: Priecēja labās atsauksmes no klientiem

 

 

 

Samanta, kura šogad pabeidza 12.klasi Gulbenes 2.vidusskolā, vēlējās vasarā nopelnīt naudu. Jauniete strādāja SIA A.S.I.M. par viesmīli - apkalpoja klientus, pieņēma un nodeva pasūtījumus, uzturēja kārtību, kā arī apkalpoja cilvēkus pasākumu laikā. Darba vadītājs iemācījis gan klientu apkalpošanas iemaņas, gan zināšanas par darba piederumiem. Darbs grūtības nav sagādājis, paticis komunicēt ar cilvēkiem un priecējušas klientu labās atsauksmes. Viņa labprāt šeit strādātu arī turpmāk, jo darbs patīk, izveidojušās labas attiecības ar visiem kolēģiem un šī ir iespēja sastapt dažādus interesantus cilvēkus. Samantai patīk matemātika, dekorēšana un pasākumu organizēšana. Nākotnē viņa vēlas kļūt par matemātiķi statistiķi.

 

SIA A.S.I.M valdes locekle Ilga Romanova sadarbojas ar Nodarbinātības valsts aģentūru jau kopš 2014. gada vasaras. Viņa priecājas, ka darbā piesakās strādāt un zināt griboši jaunieši. Prasības jaunajiem darbiniekiem nosaka profesijas specifika – viesmīlim ir labi jāizskatās, jābūt kārtīgam gan izskatam, gan darbībām, nepieciešamas arī valodu prasmes un, protams, tiek sagaidīta arī disciplīna un vēlme strādāt. Skolēni esot dažādi, ir bērni kam saskaroties ar darba realitāti zūd interese, bet katru gadu piesakās kāds, kas, tāpat kā Samanta, būtu gatavs strādāt uzņēmumā arī turpmāk. Samantu viņa raksturo kā pieklājīgu, tolerantu, strādāt gribošu un varošu. Meitene bijusi ieinteresēta apgūt apkalpošanas prasmes un iemaņas, palasīt, apgūt teoriju. “Paldies vecākiem, tiešām labs bērns,” saka Romanova.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv