Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Edgars: Ieguldīšu nopelnīto akciju tirgū

 

Edgars šovasar strādāja Agroresursu un ekonomikas institūta Priekuļu pētniecības centrā par sezonas strādnieku – lasījis kartupeļus. Jaunietis teic, ka šāds darbs viņu īpaši nesaista, tomēr labprāt arī turpmāk šeit strādātu, jo bija atsaucīgi kolēģi. Bet nākotnē puisis vēlētos kļūt par atomreaktora darbinieku. Iesaistīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā viņu pamudinājusi vēlme iegūt pieredzi un nopelnīt naudu. Šīsvasaras algu viņš ir ieplānojis izmantot, lai investētu akciju tirgū.


Agroresursu un ekonomikas institūta Priekuļu pētniecības centra vadītājs Varis Dedumets stāsta, ka, piedāvājot skolēniem vasarā darbu, centrs vēlējies atbalstīt bērnus, dodot viņiem iespēju parādīt sevi darbos un nopelnīt naudu. No jaunajiem darbiniekiem gaidīta atbildība, strādīgums un apzinība. Skolēni bijuši katrs ar savu personību. Edgaru centra vadītājs raksturo kā gudru, pieklājīgu, atsaucīgu un darbīgu. Tā kā viņš bijis strādīgs un ar lielu atbildības sajūtu, puisi šeit darbā pieņemtu arī nākamvasar.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv