Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Aleksis: Gūstot darba pieredzi, nākotnē būs vieglāk izvēlēties sev piemērotu profesiju

 

 

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolnieks Aleksis vasarās strādā, jo uzskata, ka gūstot darba pieredzi, nākotnē būs vieglāk izvēlēties sev piemērotu profesiju. Pagaidām viņš plāno kļūt par būvnieku, taču izvēlējies strādāt par audumu komplektētāju – esot piesaistījusi darba samaksa. Viņa pienākumi bijuši klāt auduma klājumus un komplektēt auduma detaļas, iemācījies kādi ir audumi, kā atšķirt auduma puses. Gan darba pienākumi, gan darbs šajā uzņēmumā paticis, tāpēc viņš labprāt šeit atgrieztos arī nākamvasar.

 

SIA IV Plus valdes locekle Irēna Voicehoviča teic, ka tā kā Aleksim jau ir divu vasaru darba pieredze viņu darbā labprāt ņems atkal un iespējams nākamreiz uzticēs pat noliktavas pārziņa pienākumus. Puisi viņa raksturo kā spējīgu strādāt ātri un patstāvīgi. No nodarbinātajiem skolēniem viņas uzņēmumā tiekot gaidīta atbildība un kvalitatīva darba pienākumu izpilde. Jautāta kāpēc uzņēmums iesaistījies vasaras nodarbinātības pasākumā, viņa atbild: “Kaldinu nākotnes plānus – jaunas paaudzes rokās mūsu ražošana.”

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv