Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Līva: Gandarījums par labi izdarītu darbu

 

 

Līva mācās Rīgas stila un modes tehnikumā un nākotnē plāno kļūt par vizuālā tēla stilisti, taču šovasar viņa NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma ietvaros strādāja par istabeni uzņēmuma “Benkons MMC” Latvijas filiālē.


Jaunietes darba pienākumi bija palīdzēt galvenajām istabenēm sakopt viesnīcas telpas un istabiņas. Līva atzīst: “Man īsti neko no tā visa darīt nepatīk, bet es par to pelnu un ir gandarījums par labi izdarītu darbu.” Viņa labprāt pie šī darba devēja strādātu arī turpmāk, jo darbs nav sarežģīts un viņa darbā jūtas labi – kolēģi ir laipni un draudzīgi, bet darba devēja atsaucīga un mīļa.


“Benkons MMC” Latvijas filiāles vadītāja Linda Mūrniece stāsta, ka uzņēmums vēlējies dot iespēju centīgam un punktuālam skolēnam. Līvu viņa raksturo kā klusu un centīgu meiteni, kura ātri apguvusi uzdotos pienākumus. Sadarbību ar šo skolnieci uzņēmums labprāt turpinātu arī nākamvasar. Viņa aicina skolas un vecākus bērniem iemācīt atbildību, jo nācies saskarties ar dažiem gadījumiem, kad skolēni pēdējā brīdī pārdomājuši, taču uzsver, ka tie bērni, kas strādājuši uzņēmumā, bijuši centīgi un atbildīgi.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv