Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

"Mūsu uzņēmums ir atvērts strādāt gribošiem darbiniekiem"

 

Šī gada rudenī SIA iCotton piedalījās NVA organizētajās atvērto durvju dienās uzņēmumos personām ar invaliditāti. Atvērto durvju dienā darba meklētāji iepazinās ar uzņēmuma darbības nozari un darba vidi, kā arī esošām vakancēm.


- Pasākuma laikā mēs veicām pārrunas ar pretendentiem uz brīvajām darba vietām. Viens no tiem bijis Toms Atvars, kura iepriekšējā darba pieredze saistīta ar darbu līdzīga profila uzņēmumā. Pēc pārrunām piedāvājām Tomam uzsākt darba attiecības ražotnes krāvēja amatā, - stāsta SIA iCotton personāla vadītāja Sabīne Gūtmane.

 

Toms par iespēju piedalīties atvērto durvju dienā uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā un tagad ir priecīgs, ka nav palaidis garām šo iespēju. Viņš ir apmierināts ar savu darbu, darba kolektīvā iejutās ātri, nebija nekādu grūtību. Viņu apmierina gan uzņēmuma darba grafiks, gan darba apstākļi. Nebija nepieciešamības speciāli pielāgot darba vietu, arī nokļūt darbā Tomam prasa 10 minūtes pastaigājoties ar kājām.

 

Runājot par saviem profesionālās izaugsmes plāniem, Toms atzīmējis, ka viņš labprāt vēlētos attīstīt savas profesionālās iemaņās uzņēmumā, mācīties, pilnveidoties un ar laiku kļūt par ražošanas iekārtas operatoru.

 

Pēc tiešā vadītāja un kolēģu teiktā, Toms Atvars ir ļoti atbildīgs darbinieks, uz kuru var droši paļauties, savus darba pienākumus veic profesionāli un operatīvi.


- Toms ir mūsu ieguvums, jo mums ir svarīgi iegūt labu un stabilu darbinieku, neņemot vērā vecumu, tautību vai invaliditāti. Uzņēmums ir atvērts strādāt gribošiem darbiniekiem! Es ceru, ka Toms turpinās strādāt mūsu uzņēmumā un turpmāk kļūs arī par labu ražošanas iekārtas operatoru.
Esam ieinteresēti arī nākotnē turpināt sadarbību ar NVA un piedalīties pasākumos, kas veicina bezdarbnieku atgriešanos darba tirgū.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv