Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

"Karjeras konsultācijas palīdzēja izadīt izvēli, atvērto durvju diena - atrast darbu"

 


- Par iespēju piedalīties atvērto durvju dienā SIA "Gardums" es uzzināju Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālē un nolēmu noteikti to izmantot, jo meklēju darbu atbilstoši kvalifikācijai (esmu konditora palīgs) un karjeras konsultācijās saņemtajiem ieteikumiem, - stāsta Ilona Bogdanova.

 

Šajā atvērto durvju dienā, kuru NVA rīkoja akcijas "Atvērto durvju diena uzņēmumos personām ar invaliditāti" ietvaros, Ilona atradusi vēlamo darbu. Pagaidām tā ir subsidētā darbavieta, bet uzņēmums apsver iespēju arī turpmāk nodarbināt centīgu darbinieci.

SIA "Gardums" ir neliels uzņēmums ar plašu pašražotās produkcijas piedāvājumu, kas saņēmis vidzemnieku atzinību: 2015.gadā uzņēmums tika iekļauts Vidzemes veiksmes stāstos kā viens no labākajiem novadā.

Sakopta vide, iespēja iemācīties gatavot jaunus gardus ēdienus, attīstīt esošās un apgūt jaunas prasmes - tas ir pamats Ilonas secinājumam: "Apmierina pilnīgi viss!". Ilona priecājas par iespēju pilnveidot darba iemaņas, strādājot pie augstās klases profesionāles - Ineses Veismanes, kura vadījusi arī kūku cepšanas meistarklases Latvijā.

 

- Man patīk viss, ko man uzdod: veidot sagataves kūkām, pīrādziņiem un citai mūsu gardai produkcijai. Iemācījos arī pati cept garšīgus cepumus pēc Ineses īpašas receptes.

 

Ilonas kolēģi un darba devēja Inese uzskata, ka Ilona ļoti labi iejutusies kolektīvā, ir draudzīga, labprāt komunicē ar visiem.


Inese Veismane:
- Ilona apzinīgi veic savus pienākumus. Uzņēmumam nevajadzēja iegādāties specialo aprīkojumu vai pielāgot darba vietu, jo viss nepieciešamais mums ir.
Darba devēja par svarīgāko uzskata Ilonas praktisko iemaņu pilnveidošanu un savu uzdevumu noformulēja šādi:
- Apmācība, nepārtraukta apmācība, atkārtošana.
Inesei Veismanei jau bija iepriekšējā pieredze cilvēku ar invaliditāti nodarbināšanā un viņa ir ieinteresēta turpināt sadarbību ar NVA:
- Loti svarīgs ir arī NVA finansiālais atbalsts, jo mazajiem uzņēmējiem jebkurš atbalsts ir nozīmīgs, lai pastāvētu un attīstītos.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv