Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

"Gan zinoša, gan pieredzes bagāta darbiniece"

 
Irinu Beinari raksturo viņas darba devēja - SIA "A-VVK" valdes locekle Velga Kalniņa.

Irinai ir 2.limena profesionālā augstākā izglītība, kvalifikācija - prečzinis. Visu savu darba mūžu viņa ir strādājusi tirdzniecības jomā.

- Jau no 1972.gada strādāju par pārdevēju, pēc tam par prečzini, kopā tirdzniecībā nostrādāti 45 gadi. Šis darbs man ļoti patīk, - stāsta Irina.

Pirmspensijas vecumā, kad tika iegūta invaliditāte, viņa palikusi bez darba. Ilgi meklēja darbavietu, jo darba devēji, pēc Irinas pieredzes, ļoti piesardzīgi nodarbina cilvēkus ar invaliditāti:

- Cilvēkus tādā vecumā kā es un vēl ar invaliditāti darba devēji nevēlas nodarbināt. Viņus atbaida dokumentu, dažādo formalitāšu, atskaišu sagatavošana.
Par pasākumu „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” uzzināju no NVA darbiniekiem informatīvajā dienā, pēc tam apmeklēju individuālo karjeras konsultāciju, kuras laikā ar karjeras konsultantu pārrunājām manas darba atrašanas iespējas. Pārrunu gaitā nolēmu piedalīties piedāvātajā atbalsta pasākumā.
Pašlaik Irina strādā par mazumtirdzniecības veikala pārdevēju. Viņa ātri iejutās jaunajos darba apstākļos un veikala kolektīvā, grūtību nebija, jo darbs ir labi pazīstams.

- Veikalā pieņemu preces, marķēju cenu zīmes, izlieku preces veikala plauktos, pārbaudu preču derīguma termiņus un, protams, apkalpoju pircējus. Visvairāk man patīk darbs ar cilvēkiem, kad varu pircējam ieteikt preci un sniegt nepieciešamo konsultāciju.

 

Velga Kalniņa:

- Darbiniece strādā atbilstoši visām prasībām. Galvenais - viņa vienmēr laipna, zinoša, atsaucīga pircēju apkalpošanā, esam saņēmuši atzinīgus vārdus no mūsu klientiem.

Velga uzskata, ka darba devējam jāzina iespēju robežās vairāk par darbinieku, kuram ir invaliditāte, lai varētu nodarbināt savā uzņēmumā, nenodarot kaitējumu darbinieka veselībai.

Darba vietas īpaša pielāgošana Irinai nebija vajadzīga. Līdz darbam Irinu atved dēls, arī autobusa pietura ir tieši blakus darba vietai.

- Esmu ļoti apmierināta gan ar attieksmi no darba devēja puses, gan ar kolēģu sapratni un atbalstu no NVA.
Vislabākos un atzinīgākos vārdus ir pelnījusi mana darba vadītāja Velga Kalniņa. Loti atsaucīga, pretimnākoša, uzmundrinoša, vienmēr rūpējas, lai varu atpūsties, īpaši gadījumos, ja ir sliktāka pašsajūta vai sāpes mugurā.

Veikala vadītāja Iveta Svētiņa:

- Kolektīvā Irina ir draudzīga, saticīga un atsaucīga. Īpaši viņai padodas darbs ar pircējiem, jo Irinai ir ļoti labas konsultēšanas prasmes. Uz Irinu pilnībā var paļauties, zinu, ka viss būs kārtībā.


< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv