Kontaktinformācija
Iepirkumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Jaunumi e-pastā
Biežāk uzdotie jautājumi

Par kuru no jaunajiem Jauniešu garantijas pasākumiem Jums ir interese?

  Pirmā darba pieredze jaunietim
  Atbalsts jauniešu reģionālajai mobilitātei
  Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā
  Subsidētā darba vieta jauniešiem bezdarbniekiem
  Karjeras konsultācijas
  Apmācības


Sestdiena, 2014.gada 02.augusts. Vārda diena: Normunds, Stefans, Norma
Skolēnu darbs vasarā

 

NVA apstiprinājusi kārtību pusaudžu vasaras nodarbinātības pasākuma organizēšanai, kas šovasar paredz iespēju strādāt arī pusaudžiem ar speciālām vajadzībām.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šovasar nodarbinātības pasākumā būs iespēja piedalīties skolēniem vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kā arī pusaudžiem ar speciālām vajadzībām, ja darba vietai nebūs nepieciešams papildu pielāgojums.

Vasaras nodarbinātības pasākums ilgs no 1. jūnija līdz 31.augustam. Lai iesaistītu pēc iespējas vairāk strādāt gribētāju, vienam pusaudzim noteiktais nodarbinātības periods ir viens mēnesis, taču atsevišķos gadījumos darba praksi būs iespējams pagarināt līdz pat diviem mēnešiem.

No šā gada ..aprīļa NVA filiālēs sāksies pusaudžu reģistrēšana. Lai reģistrētos, pusaudzim jādodas uz savas administratīvās teritorijas NVA filiāli, līdz ņemot:

  • personu apliecinošu dokumentu (pasi),
  • izziņu par deklarēto dzīvesvietu,
  • izglītības iestādes izsniegto dokumentu,
  • medicīnisko izziņu.

No ..maija skolēni varēs doties pie darba devējiem noslēgt līgumus.
Nodarbinātības pasākums tiks finansēts no valsts budžeta līdzekļiem un darba devēja finanšu līdzekļiem. Valsts šim pasākumam ir piešķīrusi 877 tūkstošus latu, un NVA plāno šogad pasākumā iesaistīt apmēram 15 tūkstošus skolēnu, kas varētu būt par 6 tūkstošiem vairāk nekā pērn.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par skolēnu darbu vasarā, interesējieties savā NVA filiālē. Kontakti-->28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

IZGLĪTIBAS IESTĀDES

SKOLĒNU VASARAS DARBS!

MŪŽIZGLĪTĪBAS PASĀKUMI!

SAISTĪTĀS LAPAS

JAUNUMU KALENDĀRS

AKTUĀLIE PAKALPOJUMI

LABAS PRAKSES VIDEO

FOTO

SEKO MUMS

Twitter

Pēdējās izmaiņas veiktas 01.08.2014


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv