Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Apmācību laikā NVA nodrošinās 36 māmiņu bērnu pieskatīšanu

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sākot ar 23. jūliju īsteno no valsts budžeta finansētā pilotprojekta „Profesionālā apmācība ar bērnu pieskatīšanas nodrošināšanu personām sešu mēnešu laikā pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma”. 36 mātēm pēc bērna kopšanas atvaļinājuma NVA nodrošinās rotaļistabu pakalpojumus: mācību laikā māmiņas savus bērnus varēs atstāt audzinātāju gādībā speciāli iekārtotajās rotaļistabās mācību iestādēs.

Pilotprojekts domāts mātēm (vai arī bērnus kopjošiem tēviem), kam beidzas bērna kopšanas atvaļinājums, taču ir grūtības atgriezties darba tirgū, jo jāpieskata bērns, zaudētas profesionālās iemaņas, trūkst kvalifikācijas vai ir vēlme apgūt jaunu profesiju, lai būtu iespējams atrast sev piemērotu darbu. Projekta dalībniekiem tiek dota iespēja, neraizējoties par bērniem, apgūt profesionālās zināšanas un prasmes, kā arī iegūt profesionālo kvalifikāciju.

Nodrošinot bērnu pieskatīšanu mācību laikā, 23. jūlijā 6 māmiņām Liepājā sāksies izglītības programmas „Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija un iekārtas” apguve, savukārt 6 māmiņas Gulbenē uzsāks mācības programmā „Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība”. No 25. jūlija Cēsīs 6 projekta dalībnieces mācīsies programmā „Ēdināšanas serviss”; 30. jūlijā Ventspilī 6 projekta dalībnieces uzsāks apgūt izglītības programmu „Sekretariāta un biroja darbs”, bet Liepājā, arī 6 projekta dalībnieces, - programmu „Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība”. Šuvējas, pārdevējas, pavāres, viesmīles vai sekretāres profesiju kopumā varēs apgūt 36 pilotprojekta dalībnieces, jo viņu bērni mācību laikā tiks pieskatīti.


Papildinformācija pa tālr.: 67021774
Nodarbinātības valsts aģentūras
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67021812; 67021744
Mob.tālr.: 26110065; 26114728
Aplūkot e-pastu

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv