Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Pieredzes apmaiņas vizītē NVA apmeklēja Bosnijas un Hercegovinas Jauniešu nodarbinātības projekta pārstāvji

 

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieredzes apmaiņas vizītē viesojās organizācijas GOPA pārstāvniecības Bosnijā un Hercegovinā Jaunatnes nodarbinātības projekta vadītājs Ranko Markušs un kapacitātes pilnveides un personāla atlases pārvaldības speciāliste Mia Hadziahmetovica.


Vizītes laikā viesi no Bosnijas un Hercegovinas tikās ar NVA vadības pārstāvjiem un ekspertiem, iepazinās ar situāciju Latvijas darba tirgū un NVA uzkrāto pieredzi nodarbinātību veicinošo pasākumu un projektu īstenošanā. Īpaša uzmanība tika pievērsta Eiropas Savienības fondu projekta „Jauniešu garantijas” atbalsta pasākumiem, kas veicina jauniešu iekļaušanu darba tirgū. Sarunu laikā ar NVA direktora vietnieci Aigu Balodi tika apspriesta NVA darbības pārvaldība un pamatfunkcijas, klientu apkalpošanas jautājumi, sadarbība ar darba devējiem un pakalpojumu kopums, kas tiek piedāvāts klientiem.
 

Bosnijas un Hercegovinas Jauniešu nodarbinātības projekta pārstāvji apmeklēja arī NVA Siguldas filiāli, lai gūtu praktisku priekšstatu par NVA darbu ar bezdarbniekiem un darba meklētājiem – no profilēšanas un Individuālā darba meklēšanas plāna izstrādes līdz atbalstam darba meklējumos un iesaistei nodarbinātības vai apmācības pasākumos.

   


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11087
Rīgas reģ.:
 
4669
Vidzeme:
 
1107
Kurzeme:
 
2040
Zemgale:
 
1551
Latgale:
 
1720

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv