Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Darba devēju un darba meklētāju satikšanās Cēsīs

 

 

Vairāk nekā 300 interesentu apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkoto Vakanču gadatirgu Cēsīs, kurā brīvās darba vietas savos uzņēmumos piedāvāja 26 darba devēji.

 

Atklājot pasākumu Vidzemes koncertzālē „Cēsis”, NVA direktore Evita Simsone teica: “Mēs esam tā valsts iestāde, kas sekmē darba meklētāju un darba devēju satikšanos. Vakanču gadatirgus ir tā vieta, kur šī satikšanās notiek nepastarpināti, klātienē, kur darba meklētājiem ir iespēja uzrunāt un atrast savu darba devēju, bet darba devējam – savu darbinieku. Mūsu uzkrātā pieredze liecina, ka šādi pasākumi ir ļoti pieprasīti un svarīgi gan tiem, kas meklē darbu, gan tiem, kas to piedāvā. Cēsis man ir īpaša pilsēta. Gandrīz 11 gadus esmu vadījusi NVA Cēsu filiāli. Arī Cēsīs, tāpat kā visā valstī, bezdarba līmenis samazinās: salīdzinājumā ar 2016.gada 30.aprīli bezdarbnieku skaits NVA Cēsu filiāles apkalpošanas teritorijā ir samazinājies par vairāk nekā 11%. Šī gada četros mēnešos darba devēji NVA Cēsu filiālē bija piereģistrējuši 309 brīvās darba vietas: salīdzinājumā ar 2016.gada četriem mēnešiem reģistrēto vakanču skaits Cēsu filiālē pieaudzis par 28%.”

 

Vakanču gadatirgi visos Latvijas reģionos tiek organizēti jau ceturto gadu, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus. 2017.gadā Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” jau notika Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos un Talsos, savukārt Valgā norisinājās “Livonijas darba gadatirgus 2017”, kas kopā pulcēja darba meklētājus un darba devējus no Ziemeļlatvijas un Dienvidigaunijas.

 

Šogad NVA rīkos vēl trīs vakanču gadatirgus: 25.maijā darba meklētāju un darba devēju satikšanās vieta būs Rīgā, laukumā pie Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5, Rīgā), bet divi Vakanču gadatirgi notiks rudenī: 12.septembrī NVA organizēs Vakanču gadatirgu Jelgavā, bet 27.oktobrī - Rēzeknē. Visi Vakanču gadatirgi darbosies no plkst. 10.00 līdz 13.00.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NVA Vakanču gadatirgi gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8763
Rīgas reģ.:
 
3480
Vidzeme:
 
764
Kurzeme:
 
1761
Zemgale:
 
1197
Latgale:
 
1561

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv