Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA aicina darba devējus veidot valsts līdzfinansētās darba vietas!

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus piedalīties aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām ” un nodarbināt mērķa grupu bezdarbniekus valsts līdzfinansētajās darba vietās. NVA „Pasākumā noteiktām personu grupām” var iesaistīties komersanti (izņemot ārstniecības iestādes, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana), pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi (izņemot politiskās partijas).


Izveidojot subsidēto darba vietu un pieņemot darbā NVA reģistrēto bezdarbnieku, darba devējs no NVA saņems finansiālu atbalstu - 50% no darba algas, ko noteiks darba devējs. Jāņem vērā, ka ikmēneša dotācija bezdarbnieka darba algai, kuru finansē NVA, nevar pārsniegt valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmēru, t.i. 360 euro.


Pasākums noteiktām personu grupām” iesaista tos NVA reģistrētos bezdarbniekus, kuriem vismaz 6 mēnešus nav bijis regulāri apmaksāts darbs; kuriem nav vispārējā vidējā izglītība vai profesionālā kvalifikācija; kuri ir vecāki par 50 gadiem; kuri vieni paši rūpējas par vienu vai vairākiem apgādājamajiem; kuri bijuši bez darba ilgāk nekā 24 mēnešus, kā arī mazākumtautību bezdarbniekus, kuriem jānostiprina valsts valodas zināšanas, profesionālās iemaņas vai pieredze, lai palielinātu savas iespējas iegūt pastāvīgu darbu.


Kā darba devējam pieteikties valsts līdzfinansēto darba vietu izveidei?


1. solis:
Jāizdrukā pieteikuma forma NVA mājaslapā www.nva.gov.lv.
2. solis:
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
3. solis:
Aizpildītais pieteikums jāiesniedz klātienē vai jānosūta pa pastu filiālei, kuras administratīvajā teritorijā plānots veidot darba vietu.


Detalizētāka informācija par pasākumu pieejama NVA filiālēs un NVA mājaslapas sadaļā "Darba devējiem” - „Pasākums noteiktām personu grupām (valsts līdzfinansētā nodarbinātība)”.


 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11896
Rīgas reģ.:
 
5160
Vidzeme:
 
1174
Kurzeme:
 
2142
Zemgale:
 
1651
Latgale:
 
1769

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv