Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

AM un NVA informatīvā kampaņa „Uzzini, pirms piekrīti darbam ārvalstīs!”

 
Pēdējā laikā plašsaziņas līdzekļos arvien biežāk parādās informācija par darba iespējām ārvalstīs, taču bieži vien ir nepieciešams ekspertu padoms, lai saprastu, kas no piedāvātā ir patiesība, bet kas – viltus. Atsaucoties uz iepriekš minēto, Ārlietu ministrija kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru  vēlas atgādināt:

  1. Kam jāpievērš īpaša uzmanība, iepazīstoties ar darba piedāvājumiem ārvalstīs (Plašāka informācija par darba un dzīves apstākļiem ārvalstīs).
  2. Kādus pakalpojumus sniedz Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) un kam jāpievērš uzmanība, izmantojot privāto firmu piedāvātos darbiekārtošanas pakalpojumus. Plašāka informācija par NVA EURES pakalpojumiem un licencētajiem komersantiem – darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem.
  3. Kā jārīkojas ārkārtas situācijās ārvalstīs.

Palīdzību krīzes situācijās ārvalstīs iespējams saņemt gan vēršoties Latvijas pārstāvniecībās ārvalstīs (saraksts ar Latvijas pārstāvniecību, vēstniecību adresēm, tālruņiem ārvalstīs), gan sazinoties ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta dežurantu pa mobilo tālruni – 26 33 77 11 (24 stundas diennaktī, arī brīvdienās un svētku dienās).

Lai informācija par ceļošanu un arī par nodarbinātības jautājumu problemātiku ārvalstīs būtu iedzīvotājiem pieejamāka, Ārlietu ministrija ir ieviesusi arī bezmaksas informatīvo tālruni – 8000 5905 (darbojas darbdienās darba laikā, zvanot no ārvalstīm tālruņa numurs: 0037167015905). Tāpat pilnveidots Konsulārais reģistrs, kas nodrošina operatīvāku nepieciešamās palīdzības saņemšanu ārvalstīs.


 
   


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv