Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē. Bratislava, Slovākija, 2016.gada 1.decembrī

 


Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē ietvaros notiekošajā Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē uzmanība tiek pievērsta četriem prioritāriem jautājumiem: ekonomiski spēcīga Eiropa, moderns vienotais darba tirgus, ilgtspējīga politika migrācijas un patvēruma jomā un globālos procesos iesaistīta Eiropa. Nodarbinātības veicināšanas jautājums ir visu Eiropas valstu darba kārtībā, nodarbinātību ietekmē arī demogrāfiskā situācija Eiropā, tāpēc nepieciešama aktīva rīcība dažādās jomās.
Forums “Atbalsts uzņēmējiem” 1.decembrī norisinās Smiltenē, bet 6.decembrī - Jelgavā

 

Piecās Latvijas pilsētās novembrī un decembrī norosinās forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. 1.decembrī forums “Atbalsts uzņēmējiem” reģiona uzņēmējus pulcē Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas ielā 1, Smiltenē), bet 6.decembrī tas norisināsies Jelgavā - Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, kas atrodas Svētes ielā 33 . Foruma darba laiks: no pulksten 10:00 līdz 16:00. Dalība forumā - bezmaksas.
Nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes sanāksme Bratislavā

 

Šī gada 1. un 2.decembrī Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā norisinās Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē rīkotā Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksme, kurā Latviju pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone.
Ceremonijā „Gada brīvprātīgais 2016” tiks godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji

 

Īpašā ceremonijā tiks godināti un apbalvoti 2016. gada aktīvākie brīvprātīgie, kas veikuši ievērojamu darbu sabiedrības labā. Pasākumā, kas notiks starptautiskās brīvprātīgo dienas priekšvakarā, tik sveiktas arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības no visas Latvijas. Svinīgā ceremonija, kurā piedalīsies arī labklājības ministrs Jānis Reirs, notiks sestdien, 3. decembrī plkst. 16.00, Rīgas 2. Valsts ģimnāzijas telpās.
Pēc profesionālās un neformālās izglītības programmu apguves šī gada 10 mēnešos darbā iekārtojušies 9 310 NVA reģistrētie bezdarbnieki

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) bezdarbniekiem un darba meklētājiem piedāvā iespēju mācīties, iesaistoties Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta «Atbalsts bezdarbnieku izglītībai» pasākumos. Projekta ietvaros iespējams apgūt profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas, kā arī apmeklēt īsos kursus, seminārus un lekcijas konkurētspējas paaugstināšanai.
NVA veic darba devēju aptauju

 

No šī gada 21. līdz 25.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko darba devēju aptauju, lai izzinātu un izvērtētu darba devēju viedokli par NVA pakalpojumiem. Aptaujas rezultāti, kā arī aptaujas dalībnieku ierosinājumi un priekšlikumi tiks ņemti vērā, pilnveidojot turpmāko NVA piedāvājumu darba devējiem. Aptaujas jautājumi tiek nosūtīti elektroniski tiem darba devējiem, kas izmanto NVA pakalpojumus.
Līvānos un Kuldīgā NVA informēs par pakalpojumiem darba devējiem

 

22.novembrī Līvānu Kultūras centrā (Rīgas ielā 105, Līvānos) un 24.novembrī Kuldīgas Mākslas namā (1905.gada ielā 6, Kuldīgā) no pulksten 10:00 līdz 16:00 norisināsies forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko šī gada novembrī un decembrī piecās Latvijas pilsētās rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.
NVA godina izcilākos darbiniekus

 

16. novembrī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notika sanāksme par godu Latvijas valsts dibināšanas 98.gadadienai. NVA direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone, uzrunājot aģentūras darbiniekus, teica: “Mūsu darbs ir kalpošana savai valstij un tās iedzīvotājiem, jo ik darba dienu mēs veicam vienu no sociāli nozīmīgākajiem uzdevumiem - palīdzam cilvēkiem atrast savu vietu darba tirgū un, līdz ar to, celt dzīves kvalitāti. Katras iestādes darba kvalitāte ir atkarīga no tās darbinieku ieguldījuma kvalitātes, no godprātīgas attieksmes pret darbu, savas misijas apzināšanās, vēlmes izcili veikt savus darba pienākumus. Mūsu darbs ir ārkārtīgi atbildīgs - katrs no mums savā darba vietā pārstāv Latvijas valsti."
NVA aicina pretendentus iesniegt piedāvājumus iepirkumam ilgstošo bezdarbnieku atbalstam

 

Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem”, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ilgstošajiem bezdarbniekiem plāno sniegt atbalstu, kas ietver motivēšanas pasākumus un sociālā mentora pakalpojumus, kā arī narkologa atzinuma saņemšanu, lai bezdarbniekiem, kuriem tas ir nepieciešams, būtu iespēja ārstēties no alkohola, narkotiku vai psihotropo vielu atkarības pēc Minesotas 12 soļu programmas, tādejādi veicinot ilgstošo bezdarbnieku iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos piemērotā pastāvīgā darbā vai apmācībā, mazinot sociālās atstumtības riskus.
Reģistrētā bezdarba līmenis valstī oktobrī bija 7,9%

 

Oktobra sākumā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzskaitē bija 74 357, bet oktobra beigās – 74 053 bezdarbnieki. Reģistrēto bezdarbnieku skaits mēneša laikā samazinājies par 304 cilvēkiem. Reģistrētā bezdarba līmenis valstī salīdzinājumā ar 2016.gada septembri nav mainījies un bija 7,9%.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

KOPĀ:
 
9629
Rīgas reģ.:
 
4121
Vidzeme:
 
928
Kurzeme:
 
1870
Zemgale:
 
1237
Latgale:
 
1473

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: nva@nva.gov.lv