Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Rīgā meklēs risinājumus bezdarba mazināšanai Eiropā

 

Rīgā 11. un 12.jūnijā notiks Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valdes sanāksme, kurā apspriedīs aktuālos bezdarba mazināšanas jautājumus un kas tiek rīkota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

 

 

 

 

 

Sanāksmē Eiropas Komisijas pārstāvji kopā ar Eiropas valstu nodarbinātības dienestu vadītājiem runās par situāciju Eiropas Savienībā darba tirgū, Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla uzdevumiem, prioritātēm un paveikto. Vienlaikus klātesošie diskutēs par nodarbinātības dienestu pakalpojumu efektivitātes veicināšanu, savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu, kas nepieciešama, lai veicinātu strukturālās reformas nodarbinātības veicināšanā un nodrošinātu nodarbinātības dienestu efektīvu ieguldījumu šajā procesā.

 

Tāpat paredzēts iepazīties ar iekļaujošas nodarbinātības labās prakses piemēriem, tostarp – ilgstošo bezdarbnieku iekļaušanu darba tirgū, piemēram, Lielbritānijā izveidoto Darba programmu ilgstošo bezdarbnieku iesaistīšanai darba tirgū, kā arī Dānijā esošo sadarbību ar pašvaldībām.

 

Vienlaikus pārrunās sadarbību ar sociālajiem partneriem, e-pakalpojumu attīstību un pieejamību, kā arī citus Eiropas valstīm aktuālos nodarbinātības veicināšanas jautājumus.

 

12.jūnijā pulksten 11.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks preses konference, kurā uz Latvijas un ārvalstu žurnālistu jautājumiem par situāciju darba tirgū un aktuāliem bezdarba mazināšanas jautājumiem atbildēs Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valdes priekšsēdētājs Franks Veize (Frank-J. Weise) un Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne.

 

Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls izveidots 2014.gadā ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu par ciešāku sadarbību starp Eiropas valstu nodarbinātības dienestiem, lai Eiropas Nodarbinātības stratēģijas ietvaros veicinātu nodarbinātības dienestu sniegto pakalpojumu efektivitāti. Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīklā darbojas Eiropas Savienības dalībvalstu un Eiropas Komisijas pārstāvji.

 

Sanāksmi organizē Nodarbinātības valsts aģentūra ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu (EaSi-PROGRESS Program 2015). Tā notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

Sīkāka informācija ŠEIT.

 

Mediju kontaktiem:
Marika Kupče
Labklājības ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tel.67021581, 29538825
www.lm.gov.lv
Twitter: @Lab_min
Flickr.com: Labklajibas_ministrija
Youtube.com: labklajibasministrija

Dānijas pilsētā Odense septembrī norisināsies reģionālais darba gadatirgus

 

Šī gada 10.septembrī Dānijas pilsētā Odense norisināsies Dānijas nodarbinātības dienesta un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētais reģionālais darba gadatirgus. Šis būs jau ceturtais ikgadējais plaša mēroga gadatirgus Odensē - Dānijas trešajā lielākajā pilsētā, kas atrodas Fīnas salas ziemeļos. Par darba tirgus norises vietu izvēlēta lielākā izstāžu halle salā – Odenses kongresa centrs.

 

Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka darba gadatirgus ir ļoti pieprasīts pasākums, to apmeklē ap 7 000 interesentu, bet šogad plānots, ka apmeklētāju skaits būs vēl lielāks. Pasākuma mērķis - darba devēju un darba meklētāju satikšanās vienuviet, veicinot brīva un droša darba tirgus izveidi un darba mobilitāti Eiropā.

 

Odenses gadatirgū būs iespēja iegūt informāciju ne tikai no Dānijas nodarbinātības dienesta pārstāvjiem, vietējiem darba devējiem un EURES tīkla konsultantiem, bet arī no citu valstu uzņēmējiem par darba iespējām ārpus Dānijas.

 

Latviju Odenses darba gadatirgū pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultanti. Viņi informēs darba devējus un darba meklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām mūsu valstī. NVA EURES konsultanti Dānijas darba meklētājus iepazīstinās arī ar Latvijas darba devēju pieteiktajām brīvajām darba vietām.

 

Uzņēmēji darbaspēku meklē ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienības (ES) valstīs, to skaitā Dānijā, piedāvājot, piemēram, dāņu valodas skolotāju, klientu apkalpošanas konsultantu ar dāņu valodas zināšanām un citas vakances.

 

Darba gadatirgus ietvaros tiks uzrunāti ne tikai vietējie darba meklētāji, darba devēji un Dānijā dzīvojošie Latvijas valsts piederīgie, bet arī Dānijā studējošie Latvijas jaunieši, kuru Dānijā ir ievērojams skaits.

 

EURES konsultantu dalība Odenses darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

NVA projekts iekļauts Eiropas Komisijas radio kampaņā

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotais Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām” kā veiksmīgs un inovatīvs projekts tiks atspoguļots Eiropas Komisijas īstenotajā radio kampaņā.

 

Eiropas Komisija (EK) sadarbībā ar sabiedrisko attiecību aģentūru „Eiropas pakalpojumu tīkls” (European Service Network) organizē kampaņu, lai ar radio starpniecību popularizētu ESF atbalstītos projektus Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotāju vidū. Kampaņas ietvaros intervēs projektā iesaistītos dalībniekus, tādējādi izzinot viņu stāstus par guvumu no dalības projektā. Kampaņu plānots uzsākt tuvākajā laikā sešās ES dalībvalstīs, tai skaitā arī Latvijā.

 

NVA īstenotais projekts ir viens no trijiem šajā kampaņā iekļautajiem Latvijā īstenotajiem projektiem, kurš aptver nozīmīgas jomas - nodarbinātības veicināšanu un sociālo iekļaušanu. Projekta mērķis ir bezdarbnieku nodarbināšana valsts līdzfinansētajās darbavietās, lai palīdzētu tiem izprast darba tirgus prasības, veicinātu mērķa grupu bezdarbnieku iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos pastāvīgā darbā.

 

Šī projekta mērķa grupā ietilpst bezdarbnieki ar invaliditāti, vai personas, kuras nonākušas nelabvēlīgākā situācijā (ilgstoši nav darba, vecākas par 50 gadiem, trūcīgas personas utt.).


Projektā iesaistītajiem bezdarbniekiem, no kuriem 60 procenti ir ar vidējo vai vidējo profesionālo izglītību un 20 procenti ar sākumskolas vai pamatskolas izglītību, ir dota iespēja iekļauties darba tirgū, iegūt darba pieredzi un sociālās iemaņas.

 

Projekts nodrošina vienlīdzīgas iespējas gan sievietēm, gan vīriešiem iesaistīties subsidētajās darba vietās un proporcija ir līdzīga - piedalās apmēram vienāds sieviešu un vīriešu skaits.


Projekta īstenošanas laikā no 2008. gada septembra līdz 2015. gada sākumam sasniegti labi rezultāti: izveidotas 4265 darba vietas, no kurām 702 pielāgotas cilvēkiem ar invaliditāti. Piedāvātās darba iespējas izmantojuši 5218 bezdarbnieki, bet pilnu plānoto laika periodu (no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem) projektā nostrādājuši 3826 dalībnieki.

 

Projekta īstenošana veiksmīgi norit visā Latvijas teritorijā, bet Latgalē, ievērojami pārsniedzot pārējos Latvijas reģionos radīto darba vietu skaitu, izveidotas 2297 subsidētās darba vietas.

 

NVA ir gandarīta, ka radio kampaņai izvēlēts šis projekts, kurš ne tikai iesaista bezdarbniekus nodarbinātībā, bet arī atbalsta darba devējus, nodrošinot finansējumu jaunu darba vietu izveidei.

 

Kampaņas pirmais posms tika sekmīgi īstenots Beļģijā, Vācijā un Spānijā, tādēļ sagaidām, ka radio kampaņa tikpat veiksmīgi noritēs arī Latvijā, iepazīstinot mūsu valsts iedzīvotājus ar ESF devumu sabiedrības labklājības celšanā.

 

Valkā notiks NVA Vakanču gadatirgus „Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2015”

 

14. martā no pulksten 9.00 līdz 15.00 Valkas kultūras namā (Valkā, E.Dārziņa ielā 8) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus „Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2015”.

 

Tā būs lieliska iespēja un vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību.

 

Darba devēji apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām un atrast piemērotus darbiniekus. Tāpat darba devējs apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu - uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa.

 

Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.

 

Aicinām pašvaldības un darba devējus uz aktīvu līdzdarbību vakanču gadatirgū. Dalība pasākumā ikvienam ir bez maksas. Lai darba devējs varētu piedalīties vakanču gadatirgū, viņam jāpiesakās NVA Valkas filiāli līdz 03.03.2015 pa telefoniem:

647 23871, 26813317, vai e-pastu:

Aplūkot e-pastu

647 23007, 29482289, vai e-pastu:

Aplūkot e-pastu

 

 

 

 

 

 

 

Sagatavoja:

Valkas novada dome

Tālr. 64722238

Aplūkot e-pastu
„Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2015” pulcēja kuplu apmeklētāju skaitu

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), sadarbībā ar Igaunijas nodarbinātības dienestu (Eesti Töötukassa), 14. martā Valkas kultūras namā rīkoja vakanču gadatirgu „Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2015”, kuru apmeklēja ap 400 interesentu.


Darba devējiem tā bija iespēja atrast nepieciešamos darbiniekus, bet darba ņēmējiem – darbu. Notika darba devēju un potenciālo darbinieku pirmās klātienes tikšanās un darba intervijas, tāpēc darba ņēmēji tika aicināti ierasties pasākumā ar jau iepriekš sagatavotu CV, ko iesniegt darba devējam.


Pasākumā piedalījās 28 darba devēji no Latvijas un Igaunijas: SIA Maxima Latvija, ZS „Ausmas”, SIA „Oļupe”, viesu nams “Ausmas”, Kompānija „Zepter International Baltic”, ZS “Vecbūdas”, Valkas novada dome, SIA “EKK - HR”, SIA “efn NORD”, SIA „Forestcleaner”, SIA „Kora MG”, SIA „Valdro Agro”, SIA „Valkas meliorācija”, ZS „Ķiršlejas”, SIA „Garciema Pērle”, AS SEDA, „Norstat Latvija”, biedrība „Radošā grupa „Lugaži”, Valkas novada Bērnu un jauniešu centrs “Mice”, ”Valgamaa Kutseõppekeskus”, AS „Valga Haigla”, AS „Gomab Mööbel”, OÜ „Lottemaa teemapark”, OÜ „Piirimart”, AS „Norstat Eesti”, OÜ „Kontaktikeskus”, „Maksu - ja Tolliamet”, „Valga Linnavalitsus”. Darba tirgū piedalījās Valgas profesionālās izglītības centrs (arodskola), tā pārstāvji interesentus informēja par iespējām mācīties šajā arodskolā. Pasākumā bija pārstāvēts arī Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonds (Eesti Töötukassa), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) un Valsts darba inspekcija (VDI).


Darba devēji piedāvāja gan sezonas, gan pastāvīgu darbu palīgstrādniekiem, traktortehnikas vadītājiem, veikalu pārdevējiem, kokapstrādes operatoriem, motorzāģa operatoriem, meža stādītājiem, pavāriem, pasākuma organizatoriem, asistentiem, pirmsskolas iestādes audzinātājiem, autoatslēdzniekiem, pārdevējiem konsultantiem, galdniekiem, ārstiem, medmāsām, bērnu izklaides parka darbiniekiem un citiem.


Darba tirgus apmeklētāji aktīvi interesējās par NVA piedāvājumu – par skolēnu vasaras nodarbinātību, par Jauniešu garantijas atbalsta pasākumiem, par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. Daudzi apmeklētāji saņēma NVA speciālistu karjeras konsultācijas un padomus, kā meklēt darbu ar NVA CV un vakanču portāla starpniecību. Savukārt Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultanti interesentus informēja par nodarbinātības iespējām Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.


NVA Valkas filiāles darbinieki izsaka pateicību par atsaucību sadarbības partneriem, darba devējiem un darba tirgus apmeklētājiem. „Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2015” bija lieliska iespēja un vieta, kur satikās darba devēji ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību.

 

 


„Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2015”


Rīgā uzsver nodarbinātības dienestu lomu iekļaujošas nodarbinātības veicināšanā

 

Rīga, 2015. gada 12.jūnijs – 11.un 12.jūnijā Rīgā notika trešā Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla valdes sanāksme, kurā Eiropas Komisijas pārstāvji un 28 Eiropas Savienības valstu nodarbinātības dienestu vadītāji sprieda par situāciju Eiropas valstu darba tirgū, nodarbinātības dienestu tīkla uzdevumiem, prioritātēm un paveikto bezdarba mazināšanā.


Viens no tīkla mērķiem ir nodarbinātības dienestu sniegto pakalpojumu efektivitātes paaugstināšana, tāpēc liela uzmanība sanāksmē bija pievērsta pieredzes apmaiņai. Tāpat sanāksmes dalībnieki apsprieda labās prakses piemērus ilgstoša bezdarba mazināšanā un jauniešu nodarbinātības veicināšanā, kā arī pārrunāja elektronisko pakalpojumu attīstības un pieejamības nozīmi mūsdienās.

Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un integrācijas ģenerāldirektorāta vadītājs Detlefs Ekerts (Detlef Eckert), raksturojot bezdarba situāciju Eiropas valstīs, norādīja, ka, pieaugot brīvo darba vietu skaitam, bezdarba līmeņa samazināšanās tendence nav novērojama, tāpēc vairumam Eiropas Savienības dalībvalstu aktuāla ir darbaspēka un darba tirgus prasību salāgošana.

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla valdes priekšsēdētāja vietniece Inese Kalvāne sanāksmē uzsvēra nodarbinātības dienestu lomu iekļaujošas nodarbinātības veicināšanā. Nodarbinātības dienestu savstarpējai sadarbībai un pieredzes pārņemšanai ir būtiska nozīme ilgstošā bezdarba mazināšanā un atbalsta sniegšanā tādām mērķgrupām kā jaunieši bezdarbnieki, cilvēki ar invaliditāti un pirmspensijas vecuma bezdarbnieki. I.Kalvāne vērsa uzmanību arī uz nodarbinātības dienestu personāla attīstības nozīmi, lai mazinātu bezdarba problēmas.

 

Nodarbinātības dienestu vadītāji aktīvi diskutēja par nodarbinātības dienestu lomu ilgstoši bez darba esošu cilvēku atgriešanai darba tirgū. Vairāku valstu labās prakses piemēri liecina, ka šādi cilvēki atsāk strādāt tad, ja nodarbinātības dienesta personāls izmanto individuālu pieeju, palīdzot bezdarba cēloņus novērst, ņemot vērā katru konkrēto gadījumu.

Vienlaikus nodarbinātības dienestu vadītāji akcentēja preventīvo pasākumu nozīmi un dienestu lomu ilgstoša bezdarba nepieļaušanā. Ir svarīgi pēc iespējas īsākā laikā novērtēt bez darba palikušā cilvēka iegūtās darba prasmes un to atbilstību mūsdienu darba tirgus prasībām, izprast, kādas papildus kompetences ir nepieciešamas, un piemeklēt atbilstošu darbavietu, pirms tam nodrošinot arī nepieciešamo apmācību.

Darba tirgus prasību un darba meklētāju prasmju salāgošanas procesā nodarbinātības dienestiem ir izšķiroša loma, jo kompetenti jāizvērtē katra situācija un jāatrod piemērotākais risinājums. Vairums dalībvalstu vērtē, kā efektīvi attīstīt šādas salāgošanas iespējas e-vidē, vienlaikus strādājot pie e-pakalpojumu individualizācijas. E-vides izmantošana uzlabo pakalpojumu sasniedzamību un iespēju izmantot tos tiklīdz iestājusies bezdarba situācija, negaidot, kad tiks nodrošināta klātienes konsultācija nodarbinātības dienestā.

Ar savu pieredzi par e-pakalpojumu attīstību iepazīstināja Nīderlandes pārstāvji. Piemēram, veiksmīga komunikācija ar jauniešiem notiek ar elektronisko rīku starpniecību, tostarp, Skype, kas ir ļoti nozīmīgi situācijās, kad jaunieši nelabprāt vēlas apmeklēt nodarbinātības dienestus klātienē.

Savukārt Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla valdes priekšsēdētājs Franks Veize (Frank-J. Weise) preses konferencē augsti novērtēja Latvijas Nodarbinātības valsts aģentūras veikumu ilgstošā bezdarba mazināšanā un jauniešu nodarbinātības veicināšanā, kā arī e-pakalpojumu attīstībā.

Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls izveidots 2014.gadā ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu par ciešāku sadarbību starp Eiropas valstu nodarbinātības dienestiem. Tīklā darbojas visu 28 Eiropas Savienības dalībvalstu nodarbinātības dienestu vadītāji un Eiropas Komisijas pārstāvji.

Vienu reizi pusgadā katra prezidējošā valsts Eiropas Savienības Padomē organizē Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla valdes sanāksmi, lai apspriestu, kas ir paveikts iepriekšējā pusgadā un pieņemtu lēmumus par turpmāko darbību. Šajā pusgadā valdes sanāksmi rīko Latvija. To organizēja Nodarbinātības valsts aģentūra ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu (EaSi-PROGRESS Program 2015).

 

 

 

 

ES darba un sociālo lietu ministri meklēs risinājumus sociālā dialoga veicināšanai nolūkā radīt kvalitatīvas darba vietas

 

Labklājības ministrs Uldis Augulis otrdien, 21.aprīlī, un trešdien, 22.aprīlī, vadīs Eiropas Savienības darba un sociālo lietu ministru neformālo sanāksmi, kas notiks Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.


Diskusijās piedalīsies arī Eiropas līmeņa darbinieku un darba devēju organizāciju pārstāvji. Pasākumā galveno uzmanību pievērsīs sociālā dialoga attīstībai, kas ir būtisks priekšnoteikums iekļaujošai izaugsmei, nodarbinātības sekmēšanai un kvalitatīvu darba vietu nodrošināšanai.


Otrdien, 21. aprīlī, sākot no plkst. 14.00, notiks darba un sociālo lietu ministru neformālās sanāksmes atklāšanas plenārsēde, kurā ar uzrunu piedalīsies arī Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis, Starptautiskās darba organizācijas ģenerāldirektors Gajs Raiders (Guy Ryder), Eiropas Parlamenta Nodarbinātības un sociālo lietu komitejas priekšsēdētāja vietniece Marita Ulvskoga (Marita Ulvskog)un Eiropas līmeņa sociālo partneru organizāciju vadītāji.


Savukārt pēcpusdienā norisināsies darba un sociālo lietu ministru diskusija par sociālā dialoga lomu iekļaujošas izaugsmes nodrošināšanā, kas nozīmē sniegt iespējas cilvēkiem, paaugstinot nodarbinātības līmeni, investējot prasmju attīstībā un mazinot nabadzību. Tāpat spriedīs par iespējām maksimāli izmantot sociālā dialoga potenciālu "Eiropa 2020" stratēģijas īstenošanā.


Trešdien, 22.aprīlī, paralēli norisināsies divi darba semināri, kuros galvenā uzmanība tiks pievērsta diskusijām par sociālā dialoga aktuālajiem izaicinājumiem, dalībvalstu pieredzi un aktuālo attīstību algu noteikšanas jomā, kā arī tiekšanos uz patiesu un atbildīgu sociālo dialogu. Diskusijās plānots apmainīties viedokļiem par sociālā dialoga veicināšanu nolūkā veidot iekļaujošus darba tirgus un kvalitatīvas darba vietas.


21. aprīlī, plkst. 18.00 notiks preses konference, kurā piedalīsies U.Augulis, V.Dombrovskis un Nodarbinātības, sociālo lietu, prasmju un darbaspēka mobilitātes komisāre Marianna Tīsena (Marianne Thysen). Preses konferencē piedalīties var Latvijas prezidentūras pasākumiem akreditētie mediji.


Informāciju sagatavoja

Liene Užule

Labklājības ministra biroja vadītāja
Nodarbinātības valsts aģentūras starptautiskā sadarbība

 28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv