Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amata vietu –Nodarbinātības valsts aģentūras Juridiskā departamenta Tiesiskā nodrošinājuma un licencēšanas nodaļas juriskonsults/-e (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku).

 

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība tiesību zinātnēs;
  • ne mazāk kā viena gada darba pieredze jurista amatā pēdējo trīs gadu periodā (t.sk. pieredze administratīvo aktu vai normatīvo aktu projektu sagatavošanā), pieredze valsts pārvaldes darbā vai parādu piedziņas procesa nodrošināšanā pēdējo trīs gadu laikā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana, it īpaši saistību tiesību un parādu piedziņas jomā;
  • prasme vērtēt faktus, analizēt datus, paredzēt un novērtēt riskus, spēja identificēt problēmas, piedāvāt problēmu risinājumu;
  • spēja patstāvīgi sekot izmaiņām darbam nepieciešamajos normatīvajos aktos, spēja strādāt ar liela apjoma informāciju;
  • orientācija uz augstu kvalitāti uzdevumu izpildē, attīstību un profesionālo pilnveidošanos;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, spēja patstāvīgi veikt darba pienākumu.

 

Amata mērķis un galvenie amata pienākumi: nodrošināt apmācībām un stipendijām izlietoto līdzekļus personām, kas neattaisnotu iemeslu dēļ ir atskaitītas no apmācībām un zaudējušas bezdarbnieka statusu vai citu Aģentūras izlietoto līdzekļu atgūšanas procesu (gatavot brīdinājuma vēstules, vienošanos ar personu par piedzenamo summu atmaksas termiņiem, iesniegt tiesā pieteikumus par saistību piespiedu izpildi, kontrolēt iedzenamo summu atmaksu utt.).  Sniegt nepieciešamo juridisko atbalstu un konsultācijas normatīvo aktu piemērošanas jautājumos Aģentūras struktūrvienībām.

 

Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: 835.00 EUR, 2.kategorija: 877.00 EUR, 3.kategorija: 1010.00EUR (bruto alga).

 

Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija, Pretendentam jāiesniedz Nodarbinātības valsts aģentūrai, adrese: Kr.Valdemāra ielā 38, k-1, Rīgā, LV-1010 vai nosūtot uz e-pastu:

Aplūkot e-pastu
ar norādi “JD_juriskonsults” līdz 2019.gada 11.septembrim. Informācija pa tālruni 67021770 un Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv.

 

Piesakot savu kandidatūru vakantajam valsts civildienesta ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

 

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.

 

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

 

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13.pantu, Nodarbinātības valsts aģentūra informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nodarbinātības valsts aģentūra, kontaktinformācija: Kr.Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV - 1010.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv