Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto amata vietu – Informācijas sistēmu uzturēšanas un attīstības nodaļas Eiropas Reģionālās attīstības fonda (turpmāk – ERAF) projekta vadītājs (1 amata vieta uz noteiktu laiku, projekta norises laiku)

 

Prasības pretendentiem:

 • Akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā vai vadības informāciju sistēmu programmā, vai vadībzinātnēs vai profesionālais maģistra grāds projektu vadībā.
 • Darba pieredze informācijas sistēmu izstrādes vai ieviešanas projektu vadībā vismaz 2 gadi un vismaz 2 gadu pieredze IKT projektu vadībā, veicot projekta pārvaldību.
 • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros.
 • Priekšzināšanas objektorientētās sistēmanalīzes veikšanā un saistītās dokumentācijas izstrādē.
 • Prasme koordinēt, vadīt un uzraudzīt projekta īstenošanu, izpratne par finansējuma apguvi.
 • Prasme analizēt un izvērtēt darbinieku prasības attiecībā uz informāciju tehnoloģiju Informācijas sistēmu risinājumiem, kā arī apkopojot priekšlikumus un sniedzot atbalstu informācijas sistēmu lietošanā
 • Vēlamas svešvalodu zināšanas (angļu).

 

Amata mērķis:
Nodrošināt Aģentūras informācijas sistēmu (turpmāk – IS) attīstību ERAF finansēto IS projektu (turpmāk – Projekts) ietvaros, tai skaitā projektu plānošanu un īstenošanu, atbilstoši normatīvo aktu prasībām, projektu mērķiem un uzdevumiem, apstiprinātajiem rādītājiem un noteiktajiem rezultātiem, nodrošināt izpildes kontroli, projektu izpildes gaitā radušos problēmu risināšanu, pāskatu sastādīšanu un informācijas izpēti un analīzi.


Galvenie amata pienākumi:

 • Nodrošināt Aģentūras papildu funkcionalitātes izstrādes vadību un veikt procesu izmaiņas atbilstoši jaunajai funkcionalitātei.
 • Sagatavot un vadīt Projekta konceptuālo plānošanu, Projekta pieteikuma sagatavošanu un virzību.
 • Pārraudzīt Projekta ieviešanu un gatavot finanšu un citas atskaites atbilstoši vadošo uzraudzības iestāžu prasībām.
 • Kontrolēt darbu izpildes termiņus un sasniedzamos rezultātus gan no Aģentūras, gan IS izstrādātāju puses.
 • Organizēt un piedalīties darba grupās, sanāksmēs un komisijās, kā arī ārpus Aģentūras organizētās darba grupās, sanāksmēs un komisijās Projekta kompetences ietvaros.

 

Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: 1000.00 EUR, 2.kategorija 1149.00 EUR, 3.kategorija: 1313.00 EUR (bruto alga).
Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju, pretendentam jāiesniedz Nodarbinātības valsts aģentūrā, Kr.Valdemāra ielā 38, k-1, Rīgā, LV-1010 vai nosūtot uz e-pasta adresi

Aplūkot e-pastu
ar norādi “ERAF_projektu vaditajs” līdz 2019.gada 6.martam Informācija pa tālruni 67021770 kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā www.nva.gov.lv.

 

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta – intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.


Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13.pantu, Nodarbinātības valsts aģentūra informē, ka:

 1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
 2. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nodarbinātības valsts aģentūra, kontaktinformācija: Kr.Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV - 1010.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv