Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto ierēdņu amata vietu – Personāla nodaļas vadītājs/-a (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)

 
Prasības pretendentiem/-ēm:
  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • augstākā izglītība tiesību zinātnēs vai personāla vadībā;
  • darba pieredze valsts pārvaldē ne mazāk kā divi gadi;
  • pieredze personālvadības procesos ne mazāk kā divi gadi;
  • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros;
  • personāla vadības procesu, plānošanas, organizēšanas, kontroles un analītiskās prasmes;
  • zināšanas juridisku jautājumu risināšanā personālvadības procesu ietvaros un pieredze tiesību normu piemērošanā un izstrādē;
  • prasme vērtēt faktus, analizēt datus, paredzēt un novērtēt riskus; analizēt situāciju, pilnveidot darbību perspektīvā skatījumā;
  • komunikācijas prasmes;
  • pieredze darbā (lietotāja līmenī) ar datoru (MS Word, Excel, PowerPoint, resursu vadības sistēmu Horizon) un biroju tehniku.
 

Amata mērķis un galvenie amata pienākumi: organizēt un vadīt Personāla nodaļas darbu, nodrošinot Personāla nodaļas procesu savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi. Izstrādāt un aktualizēt Nodarbinātības valsts aģentūras personāla vadības politiku. Veikt personāla analīzi un plānošanu atbilstoši piešķirtajam finansējumam un apstiprināto amata vietu ietvaros t.sk. sniegt priekšlikumus ierēdņu un darbinieku amatalgu un darba samaksas noteikšanai. Nodrošināt personāla vadības procedūru izstrādi un aktualizēšanu t.sk. optimālu elektroniskās personāla vadības sistēmas izveidi un darbību. Organizēt ierēdņu un darbinieku rīcības dienesta izmeklēšanas un disciplinārlietu izskatīšanu un sagatavot rīkojumu projektus par disciplinārsodu piemērošanu.
Koordinēt darba aizsardzības pasākumu nodrošināšanu Aģentūrā. Sagatavot dažāda rakstura atskaites un analīzes personālvadības jautājumos. Izstrādāt un aktualizēt personāla mācību un attīstības stratēģiju un nodrošināt to īstenošanu, veicināt Aģentūras ierēdņu un darbinieku profesionālo attīstību un kvalifikācijas paaugstināšanu. Sniegt konsultācijas struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem par personāla vadības jautājumiem.


Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: EUR 1216.00, 2.kategorija: EUR 1399.00, 3.kategorija: EUR 1598.00 (bruto alga).
Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija 10 dienu laikā, skaitot no paziņojuma publicēšanas dienas “Latvijas Vēstnesī”, Pretendentam jāiesniedz Nodarbinātības valsts aģentūrā, Kr.Valdemāra ielā 38, k-1, Rīgā, LV-1010 vai nosūtot uz e-pasta adresi

Aplūkot e-pastu
ar norādi “Personāla_nodaļas_vadītājs” Informācija pa tālruni 22003265 kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā www.nva.gov.lv.


Atlases konkurss notiksdivās kārtās.
Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.


Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.


Vakance aktuāla līdz 2017.gada 10.septembrim!

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

KOPĀ:
 
11862
Rīgas reģ.:
 
5287
Vidzeme:
 
1215
Kurzeme:
 
2179
Zemgale:
 
1536
Latgale:
 
1645

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv