Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto amata vietu – Finanšu un attīstības departamenta Finanšu vadības nodaļas vecākais ekonomists/-e (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)

 

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlams ekonomikā vai kādā no finanšu vadības jomām),
  • Darba pieredze valsts pārvaldē finanšu vai ekonomikas, vai grāmatvedības jomā ne mazāka par 1 gadu;
  • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros;
  • Zināšanas finanšu plānošanā, uzskaites organizēšanā un analīzē;
  • Prasmes vērtēt faktus, analizēt datus un situācijas paredzēt un novērtēt riskus;
  • Sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • Analītiķa prasmes;
  • Prasme darbā ar MS Word, MS Excel un dažādām ar finanšu plānošanu un uzraudzību saistītām datu bāzēm.


Amata mērķis un galvenie amata pienākumi: nodrošināt Nodarbinātības valsts aģentūras budžeta plānošanu, datu ievadi, aktualizēšanu un uzturēšanu finanšu plānošanai paredzētajās elektroniskajās datu bāzēs, kā arī piedalīties personāla izmaksu plānošanā, atbilstoši piešķirtajam finansējumam un apstiprinātajam amatu vietu skaitam; veikt personāla izmaksu aprēķinus un plānošanu atbilstoši piešķirtajam finansējumam un apstiprinātajam amatu vietu skaitam; nodrošināt atalgojuma fonda izpildes analīzi; piedalīties budžeta projekta un priekšlikumu grozījumiem sagatavošanā; piedalīties īstenoto budžeta pasākumu plānoto ieņēmumu un izdevumu tāmju sagatavošanā.

 

Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1. kategorija: 719.00 EUR, 2. kategorija: 827.00 EUR, 3. kategorija: 945.00 EUR (bruto alga).

Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija 20 dienu laikā, skaitot no paziņojuma publicēšanas dienas "Latvijas Vēstnesī", Pretendentam jāiesniedz Nodarbinātības valsts aģentūrā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, Rīgā, LV-1050, vai nosūtot uz e‑pasta adresi

Aplūkot e-pastu
ar norādi “FVN_vecākais_ekonomists”. Informācija pa tālruni 67021794, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā www.nva.gov.lv.

 

Atlases konkurss notiks trijās kārtās. Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - tests, pēc kura rezultātiem tiks novērtētas Pretendenta profesionālās zināšanas. Trešā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām. Uz interviju tiks uzaicināti tie pretendenti, kuriem testā būs ieguvuši augstāko punktu skaitu.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

 

Vakance aktuālā līdz 2017.gada 15.jūlijam.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv