Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Jaunumi e-pastā
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amata vietu – Pakalpojumu departamenta Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītājs/-a (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)

 
Prasības pretendentiem:
 • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
 • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlams vadības jomā);
 • darba pieredze nodarbinātības jomā ne mazāk kā 2 gadi;
 • darba pieredze valsts pārvaldē, pašvaldību institūcijās, Eiropas Savienības projektu vadībā ne mazāk kā divi gadi;
 • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros;
 • zināšanas par valsts un ES politiku nodarbinātības jomā;
 • izpratne par Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumu mērķiem, mērķgrupām un sadarbības partneriem pasākumu organizēšanā;
 • prasme prezentēt Nodarbinātības valsts aģentūras mērķus un darbību;
 • lietišķās etiķetes un komunikācijas prasmes;
 • mērķu noteikšanas un darbības plānošanas prasmes;
 • prasme vērtēt faktus, analizēt datus, paredzēt un novērtēt riskus;
 • komandas vadības prasmes;
 • svešvalodu zināšanas – angļu valodas un vēlams krievu valodas zināšanas labi rakstos un sarunvalodā.

Amata mērķis: nodrošināt efektīvu nodaļas darba organizāciju, vadību un pārraudzību atbilstoši nodaļas reglamentā noteiktajai kompetencei, t.sk. nodrošināt nodaļas kompetencē esošo Kvalitātes vadības sistēmas procesu pārvaldību, aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu un pakalpojumu attīstību.

 

Galvenie amata pienākumi: plānot, nodrošināt un uzraudzīt nodaļas darbību pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanā, kā arī pakalpojumu efektivitātes un kvalitātes uzlabošanai, metodiskās bāzes pilnveidošanai. definēt nodaļas darbības mērķus, noteikt darbinieku pienākumu sadali, tiesības un atbildību, kā arī nodrošināt nodaļas kvalitatīvu iekšējās vadības un kontroles sistēmas darbību. piedalīties atbilstoši nodaļas kompetencei finanšu plūsmas plānošanā un īstenošanā, saskaņā ar ārējiem un iekšējiem normatīvajiem aktiem. plānot, organizēt un piedalīties pasākumu un pakalpojumu pasākumu īstenotāju izvēles procesā, kā arī iepirkumu organizēšanā. iepazīt un analizēt ES valstu un citu valstu nodarbinātības dienesta pakalpojumus, izmantot informāciju Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumu attīstībā un pilnveidē, nodaļas kompetences ietvaros pārstāvēt Nodarbinātības valsts aģentūru komunikācijā ar valsts, pašvaldību iestādēm, privātiem uzņēmumiem, nevalstiskām organizācijām, sabiedrību un medijiem atbilstoši amata kompetencē esošajiem jautājumiem.

Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: 1000.00 EUR, 2.kategorija: 1149.00 EUR, 3.kategorija: 1313.00 EUR (bruto alga).

Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija, 15 dienu laikā, skaitot no sludinājuma publicēšanas dienas “Latvijas Vēstnesī”, Pretendentam jānosūta pa pastu Nodarbinātības valsts aģentūrai, adrese: K.Valdemāra ielā 38, k-1, Rīgā, LV-1010 vai uz e-pastu:

Aplūkot e-pastu
ar norādi “PD_NPN_nodaļas_vadītājs”.Informācija pa tālruni 67021794 un Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv.


Atlases konkurss notiks trijās kārtās. Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - tests, pēc kura rezultātiem tiks novērtētas Pretendenta profesionālās zināšanas. Trešā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām. Uz interviju tiks uzaicināti tie pretendenti, kuriem testā būs iegūts noteikts punktu skaits.


Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

 

Vakance aktuāla līdz 2017.gada 27.aprīlim

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: nva@nva.gov.lv