Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Jaunumi e-pastā
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto ES fondu projektu departamenta ESF projekta "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem" (Nr.9.1.1.2/15/I/001) vecāka eksperta amatu (1 amata vieta uz noteiktu laiku)

 
Prasības pretendentiem/-ēm:
  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • Vismaz viena gada darba pieredze nodarbinātības jomā vai projektu vadībā;
  • Izpratne par valsts politiku nodarbinātības jomā un Eiropas Savienības nodarbinātības politikas jautājumiem;
  • Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros, ieskaitot Eiropas Savienības struktūrfondu jomā;
  • Organizatora spējas, iniciatīva, komunikācijas prasmes;
  • Analītiskā domāšana, prasme vērtēt faktus, datus, paredzēt un novērst riskus;
  • Vēlamas svešvalodas zināšanas (angļu, krievu);
  • Datorprasmes MS Office – lietotāja līmenī, prasmes strādāt ar biroja tehniku.


Amata mērķis: nodrošināt Projekta īstenošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, projekta mērķiem un uzdevumiem, apstiprinātajiem rādītājiem un noteiktajiem rezultātiem.


Galvenie amata pienākumi: plānot, organizēt un uzraudzīt projekta aktivitāšu īstenošanu Nodarbinātības valsts aģentūras struktūrvienībās un filiālēs amata kompetences ietvaros, atbilstoši projektā noteiktajam laika grafikam un prasībām. Veikt projekta ieviešanas uzraudzību un pārbaudīt finanšu līdzekļu izlietojumu, t.sk. organizēt procesu norisi filiālēs atbilstoši apstiprināto rezultatīvo rādītāju un finansējuma apjomam. Koordinēt filiāļu darbu ar projekta aktivitātēm saistītos jautājumos, sniegt metodisku palīdzību un konsultācijas projekta personālam.


Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: EUR 805.00, 2.kategorija: EUR 926.00, 3.kategorija: EUR 1057.00 (bruto alga).

 

Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija, 15 dienu laikā, skaitot no sludinājuma publicēšanas dienas “Latvijas Vēstnesī”, pretendentam jāiesniedz Nodarbinātības valsts aģentūrai, adrese: K.Valdemāra iela 38, k-1, Rīga, LV – 1010, vai uz e-pastu:

Aplūkot e-pastu
ar norādi “AIB_vecākais_eksperts. Informācija pa tālruni 67021794, un Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv.

 

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta - Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta - intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

 

Vakance aktuāla līdz 2017.gada 18.aprīlim

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: nva@nva.gov.lv