Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA aicina pieteikties atbalstam ilgstošos bezdarbniekus ar invaliditāti

 

(ESF projekts "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem" Nr.9.1.1.2/15/I/001)


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.2/15/I/001) ietvaros ir uzsākusi pasākuma “Motivācijas programma darba meklēšanai un sociālā mentora pakalpojumi ilgstošajiem bezdarbniekiem ar invaliditāti” īstenošanu, lai motivētu, preventīvi atbalstītu un veicinātu ilgstošo bezdarbnieku ar invaliditāti iekārtošanos piemērotā, pastāvīgā darbā, iesaistīšanos pašnodarbinātībā vai piemērotās apmācībās (piemērotas izglītības apguvē), mazinot sociālās atstumtības risku.


Atbalsta pasākuma laikā, kas nepārsniedz septiņus mēnešus, ilgstošajiem bezdarbniekiem ar invaliditāti tiek nodrošinātas nodarbības 80 akadēmisko stundu apjomā, speciālistu un sociālā mentora atbalsts. Šāds atbalsts bezdarbniekam tiks sniegts arī pārbaudes laikā pēc darba tiesisko attiecību uzsākšanas. Motivācijas programma darba meklēšanai (grupu nodarbības) ietver sevī motivēšanas pasākumus, atbalstu un konsultācijas individuālo sociālo problēmu risināšanai, savukārt sociālā mentora pakalpojuma (individuālās tikšanās) ietvaros bezdarbniekiem ar invaliditāti tiek sniegts psiholoģiskais un praktiskais atbalsts darbā iekārtošanās jautājumos.


Nepieciešamības gadījumā bezdarbniekam ar invaliditāti tiks nodrošināts arī transporta pakalpojums viņa nogādāšanai no dzīvesvieta uz motivācijas programmas īstenošanas vietu un atpakaļ, kā arī ēdināšanas un izmitināšanas pakalpojums.


Pasākumu nodrošina:

  • Biedrība “Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija “SUSTENTO””;
  • SIA “LNS Rehabilitācijas centrs”
  • SIA “Mācību centrs plus”.

Plašāka informācija pieejam šeit: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=433&mid=445&txt=4818

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv