Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA direktores vizīte Kuldīgā un Tukumā

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone turpina NVA filiāļu apmeklējumus, lai ar katras filiāles vadītāju un darbiniekiem uz vietas apspriestu aktuālos darba jautājumus, izzinātu katras filiāles darba specifiku un vajadzības, kā arī tiktos ar vietējiem uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem.

 

Šī gada 27.februārī E. Simsone reģionālās vizītes ietvaros viesojās Kuldīgā un Tukumā. NVA direktore tikās ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētaju Ingu Bērziņu un izpilddirektori Ilzi Dambīti Dambergu. Tikšanās laikā tika apspriesti aktuālie Kuldīgas novadā nodarbinātības veicināšanas un sadarbības jautājumi.

 

Sarunās ar NVA filiāļu Kuldīgā un Tukumā vadītājiem un darbiniekiem E.Simsone apsprieda aizvadītā gada veikumu un šogad īstenojamās aktivitātes, uzklausīja darbinieku viedokļus un ierosinājumus, īpašu uzmanību pievēršot darba ar klientiem pilnveidošanai.

 

NVA direktore Kuldīgā apmeklēja arī bērnu izklaides centru “Brīnumzeme”, kas tika izveidots ar NVA atbalstu - “Pasākumu komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai” ietvaros.

 

    

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11246
Rīgas reģ.:
 
4767
Vidzeme:
 
1119
Kurzeme:
 
2061
Zemgale:
 
1570
Latgale:
 
1729

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv