Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

“Ēnu diena” NVA

 
"Ēnu dienas" ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Sabiedrisko attiecību nodaļā 15.februārī viesojās skolēni no Rīgas, Dobeles un Lādezera, viņi “ēnoja” NVA pilotprojekta „Brīvprātīgā darba informācijas sistēmas satura administrēšana” vadītāju Intu Teterovski. Jaunieši iepazinās ar NVA izveidoto brīvprātīgā darba informācijas sistēmu, Inta Teterovska darba pienākumiem un specifiku, brīvprātīgā darba vietni "brivpratigie.lv". Ints Teterovskis stāstīja jauniešiem par brīvprātīgā darba nozīmi un tā iespējām Latvijā. Jaunieši uzzināja, ka cilvēks, kas vēlas brīvprātīgi strādāt sabiedrības labā, jaunajā NVA informācijas sistēmā var sameklēt interesējošo nozari un e-vidē pieteikties brīvprātīgajam darbam kādā konkrētā NVO, pašvaldībā, projektā vai pasākumā.

 

Savukārt NVA Jelgavas filiālē “ēnoja” 8. klases skolnieces Elza un Amanda. Viņas iepazinās ar NVA Jelgavas filiāles darbu, apmeklēja katru filiāles kabinetu, vēroja, kā filiāles darbinieki ikdienā veic savus profesionālos pienākumus, interesējās par darba procesu un klientu apkalpošanas norisi. Visvairāk laika meitenes pavadīja kopā ar nodarbinātības organizatori, kuras pārziņā ir sadarbība ar darba devējiem. Elza un Amanda uzzināja, kā tiek organizēta sadarbība ar darba devējiem, reģistrētas vakances, rīkoti semināri uzņēmēju informēšanai par NVA aktuālo piedāvājumu un pakalpojumiem.

 

Ēnu diena ik gadu notiek daudzās pasaules valstīs, lai skolēni, klātienē vērojot dažādu institūciju un uzņēmumu darbību, varētu iepazīt dažādas profesijas un darba vidi. "Ēnu diena" ir karjeras izglītības akcija, kas palīdz jauniešiem izvēlēties nākotnes profesiju un sagatavoties darba tirgum.

 


 

 

 

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
8764
Rīgas reģ.:
 
3481
Vidzeme:
 
764
Kurzeme:
 
1761
Zemgale:
 
1197
Latgale:
 
1561

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv