Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Izveidots buklets bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu “Pirmie soļi ceļā uz darbu”

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projekta “Bēgļu un personu ar alternatīvo statusu integrācija Latvijas darba tirgū” speciālisti ir izveidojuši informatīvu bukletu bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu “Pirmie soļi ceļā uz darbu” latviešu, angļu un arābu valodās. Buklets iepazīstina ar NVA sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu darba meklēšanā, kā arī sniedz īsu informāciju par izglītības, mājokļa un sociālā atbalsta jautājumiem.

 

 

                      
Buklets latviešu valodā                  Buklets angļu valodā                     Buklets arābu valodā

 

 

Buklets ir izstrādāts saskaņā ar 02.12.2015. Ministru kabineta rīkojumu Nr. 759 “Rīcības plāns personu, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, pārvietošanai un uzņemšanai Latvijā”. Buklets būs pieejams NVA filiālēs, PMIC “Mucenieki”, pie sociālajiem mentoriem u.c. Izveidota arī bukleta “Pirmie soļi ceļā uz darbu” elektroniskā versija.

 

NVA projekts “Bēgļu un personu ar alternatīvo statusu integrācija Latvijas darba tirgū” ir izveidots, lai veicinātu bēgļu un personu ar alternatīvo statusu veiksmīgāku iekļaušanos Latvijas darba tirgū. Projekta īstenošanas laiks - no 2016. gada janvāra līdz 2017.gada decembrim. Bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu projekts nodrošina latviešu valodas kursus, tikšanos ar darba devējiem, individuālas konsultācijas, seminārus par darba iespējām Latvijā un citas atbalsta aktivitātes.


< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11260
Rīgas reģ.:
 
4775
Vidzeme:
 
1119
Kurzeme:
 
2063
Zemgale:
 
1573
Latgale:
 
1730

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv