Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksmē. Bratislava, Slovākija, 2016.gada 2.decembrī

 


Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā noslēdzas Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes 6.sanāksme, kurā tika skatīti aktuālākie nodarbinātības dienestu darbības jautājumi, ka arī jaunās Eiropas Komisijas iniciatīvas nodarbinātības jomā.


Sanāksmes otrajā dienā galvenokārt diskusijas norisinājās par Eiropas nodarbinātības dienestu salīdzinošās mācīšanās otro posmu, kura mērķis ir pilnveidot nodarbinātības dienestu darbu, pārņemot labās prakses pieredzi un nodrošinot aktuālākās informācijas apmaiņu. Salīdzinošā mācīšanās un pieredzes apmaiņa ir būtiska, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu nodarbinātības dienestu pieejamos resursus.


Salīdzinošās mācīšanās kontekstā secināts, ka efektīva nodarbinātības dienesta organizatoriskā struktūra sekmē kvalitatīvāku klientu apkalpošanu, kas tiek nepārtraukti pilnveidota, lai atbilstu klientu un darba tirgus prasībām, tostarp, mazinot arī administratīvo slogu. Lai nodarbinātības dienestu darbs būtu efektīvāks, svarīgi ir iesaistīt citas iestādes konkrētu problēmu risināšanā, mainīt domāšanu un pieeju bezdarbnieku integrēšanai darba tirgū.


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone informēja, ka Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (PES) ekspertu salīdzinošās novērtēšanas klātienes vizīte Latvijā norisināsies 2017.gada 7., 8. un 9.novembrī. Salīdzinošās novērtēšanas laikā NVA izvērtēs pēdējo divu gadu laikā paveikto, kā arī izvirzīs jaunus mērķus kvalitatīvāku pakalpojumu sniegšanai klientiem.


Informāciju par salīdzinošās mācīšanās pieredzi var izlasīt šeit - http://www.pesboard.eu.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11087
Rīgas reģ.:
 
4669
Vidzeme:
 
1107
Kurzeme:
 
2040
Zemgale:
 
1551
Latgale:
 
1720

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS





atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv