ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
17.06.2019


12.decembrī Preiļos notiks seminārs darba devējiem

Seminārs tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros

 

2018.gada 12.decembrī no plkst. 11:00 Preiļu bibliotēkā, Kārsavas ielā 4 notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Preiļu filiāles un EURES tīkla organizētais seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību vadītāju un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai”.

 

Semināra laikā tiks sniegta informācija par darba tirgus situāciju, NVA piedāvātajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem,  NVA atbalstu vakanču reģistrēšanā un pretendentu atlasē, CV/vakanču portāla izmantošanas iespējām un EURES pakalpojumiem darba devējiem. Seminārā piedalīsies arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Publisko pakalpojumu departamenta darbinieks, kas semināra dalībniekiem pastāstīs par e-iespējām ,izmantojot www.latvija.lv portālu;  par digitālo pakalpojumu izmantošanu – “Mana Latvija.lv; e- adreses un e-paraksta izmantošanu.

 

Dalība seminārā ir bezmaksas!

 

Semināra provizoriskā programma šeit

 

Dalību pieteikt līdz 07.12.2018. Kontaktpersona: Anita Anspoka tālr.: 65314023 vai e-pasts Anita.Anspoka@nva.gov.lv; Antra Šolka tālr.: 65314042 vai e-pasts Antra.Solka@nva.gov.lv .