ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
17.06.2019


26.novembrī Daugavpilī notiks seminārs/ apaļā galda diskusija ar darba devējiem

Pasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Daugavpils filiāle un EURES tīkls organizēs apaļā galda diskusiju ar darba devējiem. Pasākums notiks 2018.gada 26.novembrī no plkst.11:00 viesnīcas Park Hotel "Latgola" konferenču zālē, Daugavpilī.


 

Pasākuma laikā tiks sniegta aktuāla informācija par NVA piedāvātajiem pašlaik aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un plānotajiem pasākumiem 2019.gadā, kā, piemēram, “Apmācība pie darba devēja”, Bezdarbnieku apmācība pēc darba devēja pieprasījuma, nodarbinātības pasākumi „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” un „Pasākums noteiktām personu grupām bez darba algas dotācijas bezdarbniekiem”; „Konsultācijas darba devējiem par bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanu”,  pasākums „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”; nodarbinātības pasākums “Atbalsts ilgākam darba mūžam”.

Darba devēji varēs uzzināt par NVA atbalstu vakanču reģistrēšanā un darbinieku atlasē, kā arī NVA e-pakalpojumiem.  Darba devējiem būs iespēja saņemt informāciju par atbalstu darbinieku piesaistei no ES/EEZ, izmantojot EURES pakalpojumus darba devējiem.   

Pasākuma laikā darba devēji varēs uzzināt arī par Latgales speciālās ekonomiskās zonas priekšrocībām uzņēmējiem.

 

Semināra provizoriskā programma šeit

 

 

Dalība seminārā ir bezmaksas!

 

Vietu skaits pasākumā ierobežots. Pieteikšanās, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/FVOKdEX9x8YSgudq1

 

Papildus informācija par pasākumu pie:

NVA Daugavpils filiāles nodarbinātības organizatores Svetlanas Jerockas Svetlana.Jerocka@nva.gov.lv  

 vai NVA Daugavpils filiāles EURES konsultantes Agijas Mickevičas Agija.Mickevica@nva.gov.lv.