ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
16.12.2017


EURES konsultācijas

 

 


EURES konsultanti reģionos (apmeklētāju pieņemšana)

Rīgas reģions

Juris Liepiņš,

EURES konsultants

NVA Rīgas reģionālā filiāle,

Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga, LV-1050,

1.stāvs, 116.kab.

Tālr. 67210189

E-pasts:  Juris.Liepins@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

 



Kurzemes reģions

Andris Segliņš,

EURES konsultants

NVA Liepājas filiāle,

Graudu iela 50, Liepāja, LV-3401

Tālr.: 63429422

E-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

Latgales reģions

Agija Mickeviča,

EURES konsultante


 

NVA Daugavpils filiāle,

Varšavas iela 18, Daugavpils LV-5404

Tālr.: 65435460

E-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

Ineta Brizga,

EURES konsultante

 

NVA Rēzeknes filiāle,

Atbrīvošanas al.155, Rēzekne, LV-4604

Tālr.: 26647766

E-pasts: Ineta.Brizga@nva.gov.lv

 

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

Vidzemes reģions

Lauma Landratova

EURES konsultante


NVA Cēsu filiāle,

Pļavas iela 3a, Cēsis, LV-4101

Tālr.: 64127769

E-pasts: Lauma.Landratova@nva.gov.lv

Pirmdien: 13.00 - 16.30

Otrdien: 13.00 - 16.00

Trešdien: ---------------

Ceturtdien: 9.00 - 12.00

Piektdien: 9.00 - 12.00

EURES administrācija Rīgā (klientus nepieņem)

Līga Baufale,

Projekta vadītāja - EURES koordinatore


ES fondu projektu departaments

K.Valdemāra 38-k1,

Rīgā, LV-1010

Tālr. 67870976

E-pasts: Liga.Baufale@nva.gov.lv