ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
25.05.2020


Darba gadatirgū Liepājā piedāvās vairāk nekā 700 brīvās darba vietas


Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016”  tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 

13.septembrī Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016”, piedāvājot pasākumā vairāk nekā 700 brīvās darba vietas.

 

Savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi Liepājā un visā Latvijā pazīstami uzņēmumi, kā AS „UPB”, SIA „LAUMA FABRICS”, SIA „AE PARTNER”, SIA „iCotton” AS „LAUMA LINGERIE”, SIA „Maxima Latvija”, SIA "Rimi Latvia", SIA „Jensen Metal”, SIA „Latvijas tālrunis”, Ecolines u.c., piedāvājot vairāk nekā 300 brīvās darba vietas.

Pasākumā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) stendā papildus būs iespējams iegūt informāciju par vairāk nekā 300 NVA Liepājas filiālē reģistrētajiem darba piedāvājumiem. Savukārt ārvalstu darba devēju pārstāvji darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 100 brīvās darba vietas.

Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams uz darba gadatirgu ņemt līdzi savu CV.

 

Darba gadatirgū piedalīsies arī Latvijas un citu Eiropas valstu – Vācijas, Čehijas, Norvēģijas, Igaunijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu eksperti, valsts iestāžu pārstāvji, kā arī Eiropas informācijas tīklu speciālisti, kas interesentiem stāstīs par darba, izglītības, karjeras un uzņēmējdarbības iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.

NVA stendā bez darba piedāvājumiem būs pieejama plaša informācija un konsultācijas par NVA nodarbinātības programmām, apmācību un prasmju pilnveides programmām, darba iespējām Eiropā un citiem NVA piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

Pasākumā paralēli individuālajām konsultācijām un darba intervijām norisināsies arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu un darba devēju prezentācijām.

 

Apmeklētājiem ieeja pasākumā būs bez maksas.

 

Darba meklētāju reģistrācijas anketa dalībai starptautiskajā darba gadatirgū „Darbs un karjera 2016” Liepājā: https://goo.gl/forms/HbcaXpGSSQMDlufy2

 

Pasākuma programma: Darbs un karjera 2016 programma (Liepāja)

 

 

15.septembrī darba gadatirgus „Darbs un karjera 2016” norisināsies arī Daugavpilī Olimpiskajā centrā. Programmu un darba meklētāju reģistrācijas anketu Daugavpils pasākumā atradīsiet šajā rakstā.

 

________________________

Informācijai: 
 
EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kura darbību koordinē Eiropas Komisija un kas pārstāv 32 valstu nodarbinātības dienestus. EURES tīklā ietilpst Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, kā arī Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas un Šveices nodarbinātības dienesti. 
 
EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
 
EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
 
Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālē.

Saites: 
NVA EURES konsultanti 

EURES Eiropas darba mobilitātes portāls