ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
25.05.2020


24.novembrī Cēsīs notiks EURES seminārs darba devējiem

Nodarbinātības valsts aģentūra, īstenojot ESF Projektu Nr.7.1.2.1/15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā" aicina piedalīties Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētajā sadarbības seminārā uzņēmējus - darba devējus.

 

Seminārs norisināsies 2015.gada 24.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiālē Pļavas ielā 3A, no plkst.10:00 – 14:30.

 

Seminārā Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvji sniegs aktuālu informāciju par aģentūrā pieejamajiem pakalpojumiem, nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanas nosacījumiem un pieteikšanās iespējām, kā arī konsultants EURES jautājumos par EURES ideju, mērķiem un darbību droša darba tirgus izveides pamatā.

 

Seminārā aicināti piedalīties vairāki sadarbības partneri ar aktualitātēm un uzņēmējiem saistošu informāciju par iespējām atbalstam uzņēmējdarbībā, tai skaitā Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Latvijas investīciju un attīstības aģentūra, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā.

 

Ja esi ieinteresēts un vēlies apmeklēt šo semināru, sazinies ar EURES konsultanti Ivetu Purmali pa tālruni 64127769, vai raksti uz e-pasta adresi iveta.purmale@nva.gov.lv līdz š.g. 20.novembrim.

 

Dalība seminārā ir bezmaksas!

 

NVA un EURES dalība seminārā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.