ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
25.05.2020


21.oktobrī Rēzeknē notiks EURES informatīvs seminārs jauniešiem

Šī gada 21.oktobrī (trešdien) Austrumlatgales Profesionālās vidusskolas (Rēzeknes tehnikuma) Aktu zālē, Jupatovkas ielā 22 Rēzeknē, notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais seminārs “Jaunieti, zini, ko vēlies! Tavas karjeras iespējas Latvijā un citviet Eiropā; tēma: profesionālā izglītība un profesionālās prasmes” ar mērķi sniegt jauniešiem informāciju par karjeras iespējām Latvijā un citviet Eiropā, kā arī mudināt jauniešus būt aktīviem un izmantot šīs iespējas.

 

Semināra norises laiks: no plkst. 12.30 (pulcēšanās no plkst.12.00).

 

Seminārs paredzēts jauniešiem, jo īpaši jauniem profesionāļiem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem un viņu skolotājiem.

 

Semināra laikā varēs iepazīties un noskaidrot, kas ir EURES, kādas ir EURES portāla (www.eures.europa.eu) iespējas, kādi citi interneta resursi var noderēt jauniešiem, kuri meklē informāciju par darba, prakses un mācību iespējām, ko jauniešiem piedāvā NVA karjeras konsultanti, kas ir EuroSkills un WorldSkills konkursi, kā un kāpēc tajos piedalīties [ar saviem iespaidiem dalīsies šo konkursu dalībnieki], kas ir virtuālā profesiju pasaule, ko nozīmē profesionālās kvalifikācijas atzīšana un kad tā ir nepieciešama.

 

Ja esi ieinteresēts un vēlies apmeklēt šo semināru, sazinies ar EURES konsultanti Ingu Gerasimovu pa tālruni 26647766 vai 64607807, vai raksti uz e-pasta adresi inga.gerasimova@nva.gov.lv.

 

Dalība seminārā ir bezmaksas!

 

NVA un EURES dalība seminārā tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.