ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
25.05.2020


„Uzņēmēju dienas Latgalē 2015” Daugavpilī – lielākā uzņēmumu izstāde Latgales reģionā!

2015. gada 18.un 19. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies ikgadējā izstāde – gadatirgus „Uzņēmēju dienas Latgalē 2015” Daugavpilī, kuru organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latgales plānošanas reģions.  Izstāde nemainīgi pulcē dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes, un šogad pasākums ir piesaistījis vairāk nekā 100 dalībniekus.

 

Pasākuma dalībniekiem divu dienu garumā būs iespēja meklēt sadarbības partnerus, savstarpēji kontaktēties, popularizēt ražojumus un pakalpojumus.

 

Arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar EURES tīklu tiks pārstāvēta „Uzņēmēju dienās Latgalē 2015”, kur darba devēji tiks informēti par iespēju saņemt informāciju par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, un sadarbības iespējām; par NVA CV un vakanču portāla, EURES- Eiropas darba mobilitātes portāla un EURES Latvijas mājas lapas izmantošanas iespējām; kā arī par EURES pakalpojumiem darba devējiem un iespējām ikvienam, kas vēlas izmantot brīvas pārvietošanās iespējas ES/EEZ valstīs.

 

Arī bezdarbnieki, darba meklētāji, kā arī citi interesenti tiek aicināti apmeklēt izstādi „Uzņēmēju dienās Latgalē 2015”, kur varēs iepazīties ar Latgales uzņēmumu, iestāžu un pašvaldību piedāvājumu, kā arī apmeklēt Daugavpils novada dienu, kas 19. septembrī norisināsies visas Rīgas ielas garumā, piedāvājot plašu kultūras programmu, mājražotāju un amatnieku gadatirgu, kā arī Latgales labumu degustācijas.

Vairāk informācijas šeit.

 

NVA un EURES dalība izstādē „Uzņēmēju dienas Latgalē 2015” Daugavpilī tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.