ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
30.05.2020


EURES piedalīsies Eiropas dienas pasākumā Liepājā

6.jūnijā Liepājā no plkst. 12:00 līdz 15:00 pie Gulbīsu dīķa norisināsies Europe Direct Liepājas informācijas centra organizētais Eiropas dienas pasākums ar plašu informatīvu un kultūras programmu.

Pasākumā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja vienkopus tikties ar dažādu nozaru ekspertiem, uzzināt sev interesējošās atbildes uz dažādiem jautājumiem un piedalīties dažādu organizāciju piedāvātās aktivitātēs.

 

Pasākuma informatīvie stendi būs sadalīti pa informācijas blokiem – „Eiropa”, „Bizness” un „Jaunieši”. Informācijas stendos „Eiropa” būs iespējams tikties ar Nodarbinātības valsts aģentūras Kurzemes reģiona EURES konsultantu A.Segliņu un saņemt informāciju un konsultācijas par Eiropas darbaspēka mobilitātes jautājumiem.

 

Pasākums top sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi.

 

Pasākuma dalībnieki:

- Informatīvie stendi „Eiropa” - Eiropas Savienības māja, EURES, Europe Direct informācijas centrs Liepājā, Liepājas nacionālo mazākumtautību biedrības.

- Informatīvie stendi „Bizness” - Kurzemes Biznesa inkubators, Attīstības finanšu institūcija ALTUM, biedrība „JCI Latvia”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

- Informatīvie stendi „Jaunieši” - Liepājas bērnu un jaunatnes centrs „Jauniešu māja”, interešu centrs „Pēcskola” un biedrība „Radi vidi pats”.

 

________________________

Informācijai:

  • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.

 


Saites
:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti


www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls

 

 

Ieskatam par 2014.gada Eiropas dienu - http://www.irliepaja.lv/lv/galerijas/irliepaja/aizvadita-gadskarteja-eiropas-diena/