ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
30.05.2020


Vēl līdz 10.maijam turpinās Eiropas Jaunatnes nedēļa 2015

 

 

 

Eiropas Jaunatnes nedēļas temats 2015. gadā ir mudināt un palīdzēt jauniešiem piedalīties pilsoniskās sabiedrības dzīvē un iekļūt darba tirgū. Mēs vēlamies, lai tu apzinātos, cik svarīgi ir iesaistīties sabiedrības dzīvē un darīt zināmu savu viedokli. Vēlamies, lai tu saprastu arī to, ka, izkopjot dažādas prasmes, bieži vien ārpus skolas vai augstskolas, varēsi vieglāk atrast darbu.

 

Visā Eiropā no 27. aprīļa līdz 10. maijam notiks simtiem dažādu pasākumu (jaunatnes konferences, rokmūzikas koncerti u.c.), kuru uzmanības centrā būs šie temati.

Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumi tavā valstī

Noklikšķinot uz Pasākumi, uzzināsi, kas labs Jaunatnes nedēļā notiek tavā apkaimē un kādi lieli Eiropas pasākumi ir Briselē.


Jaunatnes balvas

Simtiem tūkstošiem jauniešu katru gadu piedalās jauniešu apmaiņas pasākumos, Eiropas Brīvprātīgo dienestā un citos Eiropas Savienības finansētos jaunatnes projektos. Erasmus nacionālās aģentūras ierosināja izvirzīt vairāk nekā 150 projektus godalgai par izcilu darbu, un no tiem ir izvēlēti 35, kuri tiks tālāk nominēti trim prestižām jaunatnes balvām. Noklikšķini uz Jaunatnes balvas un tad ienāc vēlreiz pēc 6. maija, kad notiks Jaunatnes balvu pasniegšanas ceremonija, un noskaidro godalgotos projektus.


Ideas lab

Jauniešiem visā Eiropā ir bijušas iedvesmojošas un novatoriskas idejas par to, kā tikt galā ar jauniešu bezdarbu, veicināt jauniešu uzņēmējdarbību, mudināt jauniešus aktīvi piedalīties pilsoniskajā dzīvē un iesaistīt Eiropas jauniešus starptautiskās attīstības lietās. Aicinām tevi balsot par katru ideju, lai mums palīdzētu noteikt prioritātes. Ar šīm lieliskajām idejām iepazīties un par tām balsot var vietnē “Ideas Lab”.

 

Šis raksts ir pārpublicēts no Eiropas Jaunatnes portāla, spiediet šeit.