ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
18.10.2019


Liepājā un Rēzeknē norisināsies starptautiskā izstāde „Darbs un karjera 2014”

16.septembrī Liepājā un 18.septembrī Rēzeknē no plkst.11:00 līdz 16:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras EURES konsultantu organizētā starptautiskā izstāde „Darbs un karjera 2014”.

 

Izstāde tiek rīkota ar mērķi vienuviet sniegt izstādes apmeklētājiem konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, izglītības un studiju, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citviet Eiropā, kā arī dot iespēju darba meklētājiem tikties ar Latvijas un ārvalstu darba devējiem un to pārstāvjiem darba intervijās.

 

Pasākumā piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki, Latvijas darba devēji, Eiropas informācijas tīklu pārstāvji un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu darba mobilitātes eksperti – EURES konsultanti.

 

NVA stendā būs pieejama gan informācija par aktuālajām vakancēm Latvijā, gan plaša informācija un konsultācijas par NVA nodarbinātības programmām, apmācību un prasmju pilnveides programmām ne tikai bezdarbniekiem, bet arī nodarbinātām personām, darba iespējām Eiropā un citiem NVA piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

Daļai Latvijas iedzīvotāju ir arī interese par nodarbinātības iespējām ārpus Latvijas, taču pirms došanās uz ārvalstīm būtu rūpīgi jāapsver un jāizvērtē savas darba iespējas citā valstī. Pie NVA un ārvalstu nodarbinātības ekspertiem izstādes laikā būs pieejama informācija par pašreizējo darba tirgus situāciju, ārvalsts nacionālo darba likumdošanu, nodokļu un sociālo sistēmu ārvalstī, kā arī par nodarbinātības, mācību un biznesa uzsākšanas iespējām Eiropas valstīs.

 

Izstādē paralēli individuālajām konsultācijām un darba intervijām norisināsies arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu prezentācijām.

 

Izstāde „Darbs un karjera 2014” notiks Eiropas Komisijas atbalstītās kampaņas „Eiropas Darba dienas” ietvaros un Liepāja un Rēzekne ir vienas no vairākiem simtiem pilsētu visā Eiropā, kurās notiks šāda veida pasākumi.

 

Izstādes apmeklētājiem ieeja pasākumā būs bez maksas.

 

Detalizētas pasākuma programmas (lūdzu, sekojiet aktualitātēm, jo programma var tikt mainīta un/vai papildināta!):

Darbs un karjera 2014 – Liepājā

Darbs un karjera 2014 – Rēzeknē

 

Papildus informācija par pasākumiem:

Darbs un karjera 2014 – Liepājā (raksts programma)

Darbs un karjera 2014 - Rēzeknē (raksts programma)

 

________________________

Informācijai:

  • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs.


Saites:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti


www.eures.europa.eu – EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls