ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
03.06.2020


Rēzeknē notiks seminārs jauniešiem

Šī gada 12.martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs", Krasta ielā 31 Rēzeknē notiks informatīvs seminārs „Jaunieti, zini, ko vēlies! Tavas karjeras iespējas Latvijā un citviet Eiropā”, kuru organizē Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāle ar mērķi veicināt jauniešu, to starpā vidusskolēnu, studentu, absolventu, un pārējo apmeklētāju informētību un interesi par karjeras iespējām kā Latvijā, tā arī ES dalībvalstīs.
 
Semināra laikā interesenti varēs iepazīties un noskaidrot, ko piedāvā NVA karjeras konsultanti, kā uzrakstīt Europass CV un kādas ir tā priekšrocības, kā meklēt izglītības iespējas, ko jaunieši iegūst no programmas „Jaunatne darbībā”, kā uzvesties un prezentēt sevi sociālajos tīklos, kā tas var palīdzēt karjerai.

NVA aicina visus interesentus, jo īpaši vidusskolu absolventus un augstskolu studentus, kā arī viņu skolotājus, pieteikties semināram, sūtot dalībnieka karti vai informāciju par sevi (Vārds Uzvārds, tālr. numurs, e-pasta adrese) NVA Rēzeknes filiāles konsultantei EURES jautājumos Ingai Gerasimovai uz e-pasta adresi inga.gerasimova@nva.gov.lv
 
Semināra norises laiks: plkst. 14.30 – 17.00