ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
29.05.2020


Dundalkā notiks EURES nodarbinātības un konsultēšanas gadatirgus

Š.g. 22. un 23.februārī  Dundalkā, Marshes iepirkšanās centrā norisināsies Īrijas nodarbinātības dienesta un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla – EURES organizētais nodarbinātības un konsultēšanas gadatirgus.

Izstādē Nodarbinātības valsts aģentūru pārstāvēs Rīgas reģionālās filiāles konsultante EURES jautājumos Līga Baufale un Cēsu filiāles konsultante EURES jautājumos Iveta Purmale, kuras informēs pasākuma apmeklētājus par darba tirgus situāciju, darba iespējām Latvijā, vakanču meklēšanas iespējām Eiropas Darba mobilitātes portālā un CV/Vakanču portālā, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā.

Tiek prognozēts, ka izstādi apmeklēs arī Īrijā dzīvojošie un strādājošie Latvijas iedzīvotāji, tad Latvijas darba devēji, kurus interesē personāla piesaiste vai kuri vēlas popularizēt savu uzņēmumu Īrijas un Latvijas darba meklētajiem, tiek aicināti iesniegt savas vakances vai uzņēmuma profila aprakstus NVA EURES konsultantiem. Saņemtās vakances un uzņēmumu profili tiks piedāvāti izstādes apmeklētājiem.


EURES ir Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas valstīs un Šveicē.
NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti minētajās Eiropas valstīs.
Informācija: eures.europa.eu , www.nva.gov.lv/eures