ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
29.05.2020


Stokholmā norisinājās starptautiska darba un karjeras izstāde

Š.g. 7. un 8.septembrī  Stokholmā Globe arēnā norisinājās starptautiska darba un karjeras izstāde, kurā bija aicināti piedalīties un dalību ņēma arī Beļģijas, Čehijas, Latvijas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas Nodarbinātības dienestu eksperti.

Izstādes apmeklētāji vislielāko interesi izrādīja par darba iespējām Zviedrijas uzņēmumos, tādos, kā Volvo, Scania, SAAB, Nord banka, Poolia u.c., taču interesentu netrūka arī Zviedrijas un citu Eiropas valstu nodarbinātības dienestu stendā. Nodarbinātības valsts aģentūras stendā izstādes apmeklētājiem tika piedāvātas vairāk nekā 50 Latvijas darba devēju vakances un Zviedrijas darba meklētāji lielāko interesi izrādīja par darba iespējām Latvijā IT jomā un menedžmentā.

Izstādi apmeklēja arī vairāk nekā 10 Latvijas iedzīvotāji, kuri Zviedrijā bija ieradušies darba meklējumos vai jau strādā un dzīvo Zviedrijā.  NVA EURES konsultants šos interesentus iepazīstināja ar pašreizējo darba tirgus situāciju Latvijā un Zviedrijā, kā arī iepazīstināja ar NVA reģistrētajām vakancēm un piedāvātajiem pakalpojumiem.

Kopumā izstādi apmeklēja vairāki tūkstoši interesentu, galvenokārt studenti un darba meklētāji – jaunieši.