Darba devēji tiek aicināti piedalīties darba gadatirgū „Darbs un karjera 2020” Liepājā

  

ESF projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” 

 

Darba devēji aicināti piedalīties darba gadatirgū Liepājā

 

Darba devēji tiek aicināti piedalīties darba gadatirgū „Darbs un karjera 2020” Liepājā un izmantot tā iespējas personāla piesaistei. Pasākums norisināsies 2020. gada 24. martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst.12:00 līdz 15:00.


 

Pašreizējā darba tirgus situācijā vairāku nozaru darba devēji saskaras ar grūtībām atrast atbilstošus darbiniekus. Dalība darba gadatirgū darba devējiem ir laba iespēja reklamēt savu uzņēmumu, darba iespējas tajā un piesaistīt jaunus darbiniekus, kā arī veikt personāla atlasi, tiekoties ar potenciālajiem kandidātiem un veicot darba intervijas.

Iepriekšējais darba gadatirgus “Darbs un karjera” Liepājā norisinājās 2018. gadā un to apmeklēja ap 1000 apmeklētāju  - darba meklētāji, strādājošie, studenti un citi interesenti.

 

Darba devēju reģistrēšanās pasākumam notiek līdz 17. martam, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu: https://forms.gle/uXmaUypADwuwzfUE6 .

 

Pasākumā bez darba devējiem piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki, valsts iestādes un sadarbības partneri, profesionālās apmācību iestādes un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, kuri informēs par darba, mācību un izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS! Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, kontaktēties ar pasākuma koordinatoru - NVA Liepājas filiāles EURES konsultantu Andri Segliņu, tālr. 63429422, mob.tālr.26591666, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv .

 

Pasākumu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls (EURES), un tas tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 "EURES tīkla darbība Latvijā" ietvaros.

 

 

 

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv